Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX
Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX

".... Allen & Heath ZED то на мій погляд досить нормальний варіант для бюджету ..." - дякую Якове,саме  в принципі цим мікшером я і заінтересувався,саме 12 фх Ален.._небагато і не мало - сама мабуть "середина" . Ви вгадали !!  - бо краєм ока я -таки дійсно заглядую ще на  Саункрафт    А який Ви пропонуєте ?    

саункрафт фх 8

 

Доброго дня всім. Працюю другий рік в різних погодних умовах на Ален-хіт ZЕD 10 FХ + МРХ-500(для обробки вокалу). Купував його б/у. Взагалом йому більше 5 років. Нарікань нема, все працює.Раніше був Берінгер QX1204USB  та Саундкрафт ЕFХ8, зупинився на Алені, все влаштовує - компактність, функціонал, якість. Головне за апаратом дивитись та дотримуватись правил експлуатаціЇ та зберігання.

.

__Bond_ ,скажи,будь-ласка,  ти вихід  з зовнішнього ревера кидаєш на стереопару чи на моноканалах розводиш по балансу ?Дякую.

Вихід зовнішнього ревера краще кидати на стереопару. Розкидають на моноканали при нехваткі стереопар. 
Особисто я б взяв ZED. 

Що-до цифри - даремно Ви такі категоричні. Знайомий взяв Ui12 - довольний як пара слонів...

Дякую la1la2buh3buh4  - інтересне ваше ім.я)))) я , ніби на МАРС дзвоню)))

Володимир Лад, два моїх профіля зі справжнім іменем та прізвищем заблокували через непорозуміння що-до єврейської музики... Адже польські, мадярські та інші муз. твори тут можна виставляти, а от "Хава Нагіла" "не українська музика"... Ось тому ми так і живемо...

.

У Винника є декілька україномовних танцювальних пісень, наприклад "Візьми мене в полон".... Найда також не погано йде в уманському регіоні... Танцюють.
Але от не можу зрозуміти, чому так категорично відмовлятися від російськомовних пісень, адже є ще покоління які на таких піснях виросли. І ще добре дають жару на гулянках.
Давайте може ще й відмовимся від ГАЗів, ВАЗів, ПАЗів... А воно ж як: "Запретный плод всегда сладок"... Як казав колись Т.Г. Шевченко: "Чужого научайтесь, та свого не цурайтесь"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти