Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » SHURE Beta58A
SHURE Beta58A

А до цього інші мікрофони з Вашим мікшером та пультом працювали нормально? Компресор використовуєте?

У пульті не має компресора! Раніше все було добре!

Тоді залишається перевірити Ваш мікрофон на іншому пультові. Адже, не даремно кажуть "Без лоха и жизнь плоха". Наші не тільки поляків навчили "правильно" жити. Ну і, звичайно, заводський брак також іноді стається. Тому якнайшвидше перевірте Ваш мікрофон на іншому мікшері, і, якщо з ним щось не те. можете віддати його назад до магазину. Адже Ви вказували що мікрофон від офіційного дилера...

Так і зроблю! Всім дякую!!!

Також маю Бету 58А, то чутливість ставлю приблизно на 10год. і працює добре

В мене теж Бета 58, чутливість приблизно на 11 годин, замітив, якщо чутливість занадто зменшити, мікрофон повністю "не розкривається"...

Я всьо розумію стосовно чутливості.., але бета 58 (американська) і бета (мексиканська) з буквою А як на мене - дуже сильно відрізняється по звуку. Ну то як тут можна ше і по чутливості порівунювати? Бо по характеру звуку  -  зовсім два різних мікрофони.

перевірте кабель на правильність розпайки та на наявність замикань між контактами, так не має бути. правильна розпайка в XLR номер 1 - "земля" екран , номер 2 "гарячий" червоний, номер 3 "холодний" білий чи синій чи ще якийсь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти