Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний цифровий пульт BEHRINGER X AIR XR12
Мікшерний цифровий пульт BEHRINGER X AIR XR12

Дуже тішить те ,що люди дуже багато можуть розповісти про ПМ 1000-3 ,Мекі. і т.д., але вище в заголовку білим по зеленому пише "Мікшерний цифровий пульт Behringer XR12", і перше запитання від  stepanmelnuk  було приблизно такого плану "хто мав можливість користуватися, або хто , що може сказати про Behringer XR12???Як він по відношенні, наприклад до Soundcraft ui12?". Я немаю нічого проти Динакорда (працював на такій техніці),але дуже цікавить інформація по темі  Behringer XR12 , Soundcraft ui12

ікшерний цифровий пульт BEHRINGER X AIR XR12ікшерний цифровий пульт пульт BEHRINGER X AIR XR12

Поділіться досвідом ,про налаштування частот(обрізки проблемних свистів і гулу) з нуля в "новому" приміщенні без застосування вимірювального мікрофону і приладу(по заміру АЧХ)... можливо з допомогою моб.телефона на андроїді і моб.додатків(програм). 

Поділіться досвідом ,про налаштування частот(обрізки проблених свистів і гулу) з нуля в "новому" приміщенні без застосування вимірювального мікрофону і приладу(по заміру АЧХ)... можливо з допомогою моб.телефона на андроїді і моб.додатків(програм). 

Якщо Ви маєте на увазі Behringer XR - то це можливо. Але тільки таку операцію можна зробити з мікрофоном, в який співаєш. Функція RTA на поканальному еквалайзері та на еквалайзері MAIN. Щодо музики (прибрати гул і т.д) - то такої функції немає. Методом слухання і регулювання еквалайзером. Можливостей там більш ніж досить. Скільки попадав у проблемні зали - все чудово настроюється. І що ще дуже добре - повноцінний еквалайзер на FX (ревер). Дуже часто в проблемному приміщенні саме той самий Hall дає паразитні частотки при повторі. 

Взагалі пульт на свої кошти - шикарний. Ні один ДІнакорд та приблизні аналоги не дадуть скільки можливостей в налаштуванні, як цифра.   

Я маю на увазі Behringer XR12. Функція RTA на поканальному еквалайзері та на еквалайзері MAIN полягає в тому ,що показує рівні сигналу, в тому числі і свист чи гул. Питання… якими саме еквалайзерами це краще настроювати ???( на поканальному параметричному еквалайзері ,на еквалайзері MAIN, чи на еквалайзері на FX)???  На еквалайзері MAIN можна підредагувати загальну картинку на виході. На  поканальному параметричному еквалайзері можна добре нарулити сигнал з клавішів і програвача, а от мікрофонний свист (в декількох проблемних місцях) не зовсім вдається вирізати. Якщо використовувати еквалайзер на FX ,то його налаштування будуть однакові для всіх мікрофонів.?.?.?  Там ще є можливість в самих ефектах  FX регулювати частоти на холах і ділеях, але це вже «вища математика» вибаги. Я завжди проблемні мікрофонні заводки  вирізав еквалайзером на виході, але це зовсім неправильно , бо разом з свистом вирізались частоти з сигналу клавіш і програвача. Підкажіть як правильно це робити.

Підкажіть як правильно це робити.

Як варіант  - в Інсерт закинути окремо 31-полосний  еквалайзер, вібрати в розрив потрібний мікрофоний канал і вирізати проблемну частоту. 

Що за мікрофон? Які настройки чутливості на ньому? Настройки компресора? У мене SM58 - лише обрізані низькі частоти та трохи прибрана низька середина і нічого не свистить.  

Там ще є можливість в самих ефектах  FX регулювати частоти на холах і ділеях, але це вже «вища математика»

Правильна еквалізація ефектів - це потрібна та обов'язкова річ. Якщо   вистроїти на  скору руку - прибираєте "низа" та "верха", залишається мяка серединка на ефект. 

якими саме еквалайзерами це краще настроювати ?

Самий "чесний" еквалайзер на мейні - TEQ. Він при регулюванні однієї частоти не зачіпає іншу. Навіть іноді вистачає пару мм прибрати - і вже "свисту" не буде. А на відтворенні мінуса чи клавіш це не занадто і відобразиться.  

Полюбляю забирати фідбеки наступним чином - виводите мастер фейдер до майже критичного рівня, поки не піде легенький натяк на фідбек - тоді RTA функція, чемно прийде на допомогу, у вигляді підняття паразитної частоти в АЧХ. Таким чином і моніторну лінію лагоджу. Все працює бездоганно! Особисто з досвіду скажу, що відпрацьовано на ньому, за рік,  багато проблемних залів і в жодному з них ми немали проблем із звуком! Цифра рулить що не говори! Єдине - знати що ти робиш і для чого))

ПС. Реверберацію обовязково еквалізуйте! Як закон - мінімум до 150 Гц низу просто відтинайте Hi pas фільтром! Далі - по  смаку і проблемних ділянках АЧХ

 

І ще додам - побачу, що хтось, далі буде флудити дінакордами - полетить чемно в БАН! 

Друзі-колеги,звертаюсь за допомогою до тих,хто досконало знає маршрутизацію Behringer XR 18.До цього часу думав,що знаю цей прибор.Багато кому допоміг порадами.Та зіткунвся з нюансом,який потрібно вивчити.В фінансовому боргу не залишусь.Хто має бажання допомогти,пишіть в приват.

Так опишіть тут, - що за нюанс? Це ж не військова таємниця? Та і другим буде в поміч, чи другі - допоможуть.... Для цього і існує форум

Добре,пане Богдан.Описую.По замовчуванню в Behringer XR 18 мікрофонні канали в DAW пишуться dry,без обробки.Ну,це в принципі логічно.Не запитуйте навіщо,але потрібно записати кілька вокалістів з рідненькою обробкою мікшера(ділей,хол).ЯК записати поканально кілька  доріжок з обробкою на мікрофони?Я чудово розумію,що я можу поканально записати доріжки з мікрофонами(компрресори,екью і т.д) і окремо записати посили з ревера і ділея.Поки що я бачу тільки такий вихід.Але це трохи не то пальто.Як записати постфейдерно кілька мікрофонних доріжок не турбуючи окремих посилів на ревер чи ділей?Можливо хтось перехитрив маршрутизацію?)))Ну...якось так.Дякую за розуміння.

 

 

Так, це має налаштовуватися у маршрутизації канальних потоків у вкладці routing, треба пошукати там, або на самому мікшері у меню самого каналу - точно має бути така кнопка... Я просто не пригадую, бо немаю перед собою приладу

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти