Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто б міг записати жіночий вокал на наш оркестровий демо-мінус?
Хто б міг записати жіночий вокал на наш оркестровий демо-мінус?

Є хороший оркестровий концертний номер до свята Тараса Шевченк. Легко розібратися.

Хто може записати жіночий вокал? Мінус треба докінчити, а з вокалом звести легше. 

Обіцяю, мінусом поділимося тут! До свята вже не довго!

Уривок останній куплет. НЕДОВЕРШЕНИЙ!

Пришліть мені на пошту rock76meister@gmail.com мелодію, текст, заготовку мінуса, вимоги та побажання. Є дві вокалістки і студія. Я послухаю та відпишу, скільки це може коштувати.

Тут є точний текст, і ноти, з тими самими акордами, спеціально для нашого мінуса, їх писала та людина котра писала мінус (трохи змінені деякі акорди) і багато відео прикладів виконання, але там в Gm а наш мінус в Сm 

http://www.pisni.org.ua/songs/2335616.html

Недокінчений мінус (демо)

з куплет

Я ж ніби чітко описав, що і куди мені слати. Замість цього - недокінчені мінуси, третій куплет окремо; не на пошту...

Та як?

1. Не окремо - в мінусі є всі куплети. (це ніби замітно ( чути де є вступ і кода) другий  файл - дубль 3-го куплета , в кращій якості.      

2. Так - недокінчений. я їх не пишу)! певна річ А яким він має бути? Зведений, готовий, і в wav))?.

3. всі ссилки з прикладами, всі файли в вільному доступі,  зручніше вже нікуди - натискаємо кнопку і файл вже збережений! (можна перейти у ЗАПИСИ, щоб не качати)

4. Тут же можна підписатися на email

   Якщо ні, то значить Ви самі сюди ще раз зайшли, щоб подивитися чи є повідомлення (і нічого страшного не сталося))

Коротше... Вибачте!

Нема проблем. Якщо я буду робити свою роботу - це буде коштувати Вам 500 грн. Якщо я буду робити свою і Вашу роботу - 1000 грн.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти