Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA-50. Проблема з пітчбендом.
Korg PA-50. Проблема з пітчбендом.
Кілька днів тому з'явилася проблема з пітчбендом. Тон не повертається в нульове положення(постійно зміщений). Є підозра на джойстик, заміряв тестером...опір наче семитричний в оба боки. Крім того при виборі регістру - R1 - R3 можуть бути порізному зміщені по тоніці(якщо не рухати пітчбендом).  ОС та всі ресурси перезавантажував. Нічого недопомогло. Зняв пітч бенд. Після запоску апарата без пітчбенда іде зміщення на один тон у верх, але після вибору якогось регістру таки вирівнюється на нуль(так як би мало бути). Також якщо на R1 - R3 змінювати поріг пітчбенда то воно все працю при нулю пітчбенд відключений і тоніка повертається в норму. Підкажіть будьласка може хтось зустрічався з такою проблемою: чи це все таки джойстик чи причина може бути інша.   

Це джойстик, в мене він вічно такий коли відкриваю кофер щоб дістати клавішу. При перевозці весь час десь легенько притискається і стає в ліве положення.

Це пружинка в ньому вже клинить, Не то шо слабне, а просто клинить. Я просто беру ніж (чи щось подібне що є на весіллі), запихаю в сам центр зверху (там можна побачити пружинку) і просто її підсуваю до джойстика і вона відразу встає на своє місце.

В мене воно так, а не гарантую, що в вас така сама проблема!

Мав колись Pa50-ого така ж сама проблема була з джойстиком. Складного там нічого нема. Потрібно замінити  дві пластмаси одна на платі до якої підключається розєм і друга пластмаса (колесо), або ще кажуть пів-місяць, нову пружину  і новий резистор.  Джойстик буде працювати як новий! Тут фото з чого складається джойстик http://www.midipart.gr/images/j2.jpg запчастини є в наявності в сервісцентрі A&T тел. + 38 (044) 494 27 94 пошта service@attrade.kiev.ua   Ще можна попробувати розжати пружину, але то не надовго і не факт що воно поможе.

 

І в мене друже піч - бендер завжди косить в лівий бік.Дуже акуратно з ним поводжуся

 

Дякую за відповіді та вашу підтримку панове. 

Але міні здається що це таки сам потенціометр полетів. Може хто знає де можна пробити щось таке у Львові.

https://www.olx.ua/obyavlenie/dzhoystik-korg-pa600-IDogZgU.html#8dc5af902f

      

097 924 6556

 

Джойстик korg pa600

У мене в РА50 така проблема була.Зношується на піч бенді ямка яка фіксує положення.Вирішується квадратним надфілем, треба углибити місце де пружинка фіксується.Зараз працює без проблем.

Щоб не розбирати інструмент лишній раз, я і так приловчився. Пружинка спадала 3 рази, і після перевозки на далеко...четвертий не став ставити. 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти