Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична сичтема (колонка) MAG N15
Акустична сичтема (колонка) MAG N15

А якщо в маленьких колонках стоїть фірма-маг курить тихо-тихо

 А те,що гарно написана реклама мага в порівнянні з фірмою не звучить.Маги від  B&C при заяленому тиску 99 дб грають наполовину тихіше від італійських. А за якість звуку взагалі мовчу.

В половину тихіше, це десь на -6дБ. Тобто Італієць 99дБ, а МАГ 93дБ. У 32-го кінапа 95дБ було у 78 році. Хлопці, набридло вже читати ці перли!

А якщо в маленьких колонках стоїть фірма-маг курить тихо-тихо

Це речення просто про щось своє, жіноче...

А те,що гарно написана реклама мага в порівнянні з фірмою не звучить.Маги від  B&C при заяленому тиску 99 дб грають наполовину тихіше від італійських. А за якість звуку взагалі мовчу.

А тут про що мова? Що з чим порівнювалось? Чим замірялось?

Порівнював в майстра власні 2 пари колонок . Одні з Маг 1554  інші з дин b&c 15 ps 76. Cлухали  одночасно той і інший , знімали Ачх з мага та  b&c.  Після порівняння ачх я маги   продав.  В мага Ачх--- ЖА Х .99дб показник горба на 400 герц. Інші чвтоти --на рі вні  96 з горбами і ямами. На місце магів купив b&c 15 plb 76 (100 дб)-бритва.Драйвери маю всі чотири jbl 2426. Фільтри і колонки виготовлені майстром по акустиці. Чоттиири маленькі колоночки. А для двору є ще кіловатний саб B&c tbx 100/   А Маг N 15 за 38 тис.гривень не хочу навіть слухати. За таку суму (38 000 грн)  я зробив апарат з  4 колонок і саба. Але якби хотів готове- купив би краще юзане EV, Jbl , або FBT

Цікаво що можна придбати з Електровойса чи Дінакорда  за таку суму? Нічого проти не маю проти цих фірм, але  за такий бюджет в них тільки ширпотреб!

 А нащо аж чотири драйвера....на один ,ще й до того суб...ваш майстер або не зовсім майстер ,або просто заробляє на вас, спец би вас відрадив від чотирьох топів....так як це не доречно...

А топікстеру скажу те й що мій попередник...думаю я  б також подивився в бік вживаних  фірмачів.....хоча є ризик купити вбиті гроби ...так що тут лотерея...требе дуже прискіпливо придивлятись.....

 

Цікаво, за останні рік, два хоча б хтось з лабухів купив собі продукцію від МАГа серії "N" чи Z220-Z250(там теж НЧ неодимові), щоб дійсно сказати - маю таку річ, звучить так-то й так.

Бо кожен хто читає цю тему починає хвалити те, що стоїть в сусідній кімнаті Або просто роблять висновки по цінниках.

Старі версії МАГа  тут ні до чого. З ними все зрозуміло. Важкі, габаритні, одні звучать трохи краще, інші взагалі не звучать (без всяких там замірів АЧХ).

Тему продовжуємо! Хто має сучасний МАГ ----- ВІДГУКНІЦЯ!!!!

MAG Z155  взяли два місяця назад. 

MAG Z155  взяли два місяця назад.
Актив чи пасив? Чим розкачуєте, якщо пасив? Які враження від цієї серії МАГ? Порівняйте хоча б з чимось. Двома словами - БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ будь-ласка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти