Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Що це за мікрофони у них?
Що це за мікрофони у них?

Який студійно записаний плюс? Живе виконання це точно. При виконанні пісні записаний чистий вокал без обробок, потім пост-обробка і монтаж з відео. Другими словами, ті слухачі що сиділи в залі і ми, чули трохи різний вокал )

Давайте почнім з того що відео зняте як мінімум з трох ракурсів! То про що це свідчить що знімали три камери одночасно, або було одна камера і три дудля і аудіо взяте з одного дубля. І навряд чи звук оброблявся після відеозапису, інакше звук потрібно було б писати як мінімум три трека паралельно (чоловічий, жіночий і мінус)! Тому скоріше за все тут плюс, в іншому випадку якщо наживо, то класно попрацював звукооператор (компресія не погана і т.д..)

Співали дійсно дуже гарно. Але ніби зміняється тембр звуку з початком оплесків і далі. Ну і не видно акустики, моніторів, що це караоке бар? Позаду лиш стаціонарний комп та пульт. І якась дрібна акустика на стіні. Якщо співали наживо - то дуже вже класний апарат, чи як? А скоріш в писали плюс, проте, в не студійний апарат. Така ось думка.

Якщо співали наживо - то дуже вже класний апарат, чи як? Є ще один такий варіант! Де які оператори, для того щоб менше було мусора в звуці, пишуть звук прамо з пульта (на практиці вже не один раз так робили) тому й у відео звук звучить чудово, і не чути як звучить акустика!

В мене теж свого часу був AKG 40. Тому можу лиш підтверlити все, що про нього тут говорять. Але при цьому додам, що в загальному я був ним задоволений більш ніж. Продав я його через OLX в ідеальному стані і нового хазяїна інколи зустрічаю зараз. Чую від нього тільки слова подяки, а він використовує його вже в принципі доволі довгий час, якщо на те вже пішло. 

Він тамада?Тоді йому повезло.

Але якщо він в нього співає,то як кажуть,ВІН НЕ ЖИВЕ,ВІН СІ МУЧИ,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти