Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Прокат апаратури???
Прокат апаратури???

Панство цікавить хто  у Львові і поблизу  займається прокатом апарату (ціни,контакти,умови співпраці)? Звук ,світло,бек лайн, середнього і вище рівня....

П.С. В мене середній рівень починається десь приблизно з Electro Voice серії TX/)))

П.С.2 Дякую всім дописувичам

bodja bear:

 

 

Раніше таким прокатом займався Едік Григор'єв.... Там у нього і звук був і світло по нормальних цінах - точка 2 $...... Я так думаю, що цим займається зараз його син (а може і жінка). Тепер не можу сказати бо вже більше як 7 років маєм все своє.

 Я собі так прикинув ,щоб мені мати все своє, те що мені потрібно ,то я маю викласти з свого гаманця приблизно 500 000-600 000 грн., от і задумався а чи воно того вартує...чи може вигідніше буде купити собі хорошиго інструмента і грати ...а апарат підписувати...

Питання для мене не квапливе бо я як мінімум рік в творчій відпустці.....але по поверненні треба буде щось вирішувати...ну а якщо зароблю свої пів мільйона то може сам прокатом займусь)))) всерівно умови прокату знати треба.....

bodja bear , ти забагато читаєш форумів, ось і хочеться тобі щось краще і краще.... А манагери постійно ситуацію підігрівать, купи те, купи се...А толку?

Лабай на Магах, нікого не слухай!

serhijow Так з Магом то теж не сильно дешевше виходить ,от наприклада пара топів К 32А плюс суби К 81ВА і вже маєш 5500 долярами ,а ще хоч зо три монітори MAG VERSA1D, і то ще 2000 баксів ))) тепер дальше, або цифровий мікшер ,або купа всяких пуделок з обробками ще десь  2000 баксів , продовжую два комбо (бас ,гітара) ну хай 1000 ...далі мікрофони ще на око 1000 і світло тоже до фіга....А ти кажеш Маг...От і рахуй що получається...

 ти забагато читаєш форумів

Нє))) я забагато слухаю різної музики і знаєш колись мене мучило чому в одних дядів все звучить дуже кльово а в інших ну зовсім навпаки...так от форуми то один з тих ресурсів який дає зрозуміти чому саме так відбувається.....

мене мучило чому в одних дядів все звучить дуже кльово а в інших ну зовсім навпаки

Це дуже добре, коли таке питання "мучить", гірше коли воно ніколи не виникає, тоді безнадійність......

А формула проста жахливо: рівень виконання, якість інструментів, першокласний апарат і нормальні вуха і руки, щоб усе настроїти, ........ всього-навсього....

Бодя, напиши в приват до тих хто наживо грає. ("Бандити", "Ремікс", "Джем"). Ця інфа не є секретною. Я не підкажу, бо працюємо на свому.

serhijow Так з Магом то теж не сильно дешевше виходить ,от наприклада пара топів К 32А плюс суби К 81ВА і вже маєш 5500 долярами ,а ще хоч зо три монітори MAG VERSA1D, і то ще 2000 баксів ))) тепер дальше, або цифровий мікшер ,або купа всяких пуделок з обробками ще десь  2000 баксів , продовжую два комбо (бас ,гітара) ну хай 1000 ...далі мікрофони ще на око 1000 і світло тоже до фіга....А ти кажеш Маг...От і рахуй що получається...

Та є багато дешевших серій, тай б.у. можна глянути.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти