Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))
Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))

Оце жир. Скільки ж вони беруть за весілля? 16 осіб на сцені!

Ну там і високо-професійний рівень. Дисципліна жостка. Там нема такого, щоб нову пісню вчилися співати прямо на забаві. А хто знає що таке щоденні репитиції? Вони явно знають. Ну і там де великі прибутки, там великі витрати. Шаленні кошти йдуть на рекламу, на розкрутку, на кліпи, створення іміджу. Хто все це розуміє, той вже сьогодні не париться. Вибачайте що можливо травмую. Я намприклад сам втратив темп і не бажаю влаштовувати гонки. Все це було і якщо витрачається більше енергії - є результат. Привернути увагу клієнта зараз не так просто як було ще 5 років назад. Зараз майже в кожній сільській хатині інтернет прямо з оптики. Заки виберуть, переберуть 50 варіантів. Яка доля ймовірності, що замовлять по старій схемі через "колгоспне радіо"? Батьки порекомендують по старинці, а подружки підмовлять на інше, адже вони вже в айфоні щось собі та й запримітили. Буде ще друга потужна хвиля інтернет розкрутки (платно). Це не фейсбук, не сайти каталоги і навіть не гугл.

"Попит породжує пропозицію". Особисто поважаю трудяг які ще намагається працювати в живу.... Але ж погодьтеся, в нашій злиденній країні не кожен зможе найняти такий колектив. Народ вимушений шукати що дешевше. І як не прикро, те дешевше не в користь живої музики.

https://youtu.be/y8GMUI2kyMc шматок  відео весілля 1.09.2018 в селі ,коли люди танцюють під музику 

 

https://youtu.be/5FTNqWWCw4k знімав телефоном тому за якість вибачайте На мою думку діджей на українському весіллі - це перший шлях до гумової жінки

https://youtu.be/Oxj0o9v0YXA

"Попит породжує пропозицію". Особисто поважаю трудяг які ще намагається працювати в живу.. Але ж погодьтеся, в нашій злиденній країні не кожен зможе найняти такий колектив. Народ вимушений шукати що дешевше

А попит якраз є. Трохи часу тому, племінниця моя заміж йшла. Бюджет на музику був 2500Є.

Попросили мене когось знайти.

За 5 місяців до весілля, усі ті кого я хотів замовити уже були зайняті.

А дешевші ще були вільні. От така правда життя.

Так тут теж є закономірніть. Не в якості справа, а в розкрученості, в популярності. Один знайомий музикант сказав: "Весілля не будеш грати допоки граєш дискотеки". І таки правда. Граю дискотеки і то буде багато, до 70-80 виїздів в рік маю. А от з весіллями туго хоча і граю їх не погано. А от інші музиканти, знайомі, все по весіллях і по весіллях. Коли запросили на дискотеку, то після них плювались, не сподобалось молоді. Коли мене замовляють по весіллях постійно і часто то я себе ...................починаю "Превозносити" задирати носа, ціну пакую куда там вам до мене - дорогі музиканти. А чим вони кращі? А нічим, просто як раніше сказав, більш розкручені серед публіки як музиканти що грають на ВЕСІЛЛІ. Слухав їх. Ну, і що? А грають старе і давно відспіване - але ж бо розкручені і ніби нічого особливого але ж "марка". От вам і ціна. А прості музиканти, які ще цієї марки просто не "заробили серед народу" бо часу в них для цього не було, молоді, не можуть вони ціну високу ставити. Так що з вище мною викладеного виходить що не завжди якість бере своє, а ще і популярність, банальна популярність. Дешевші? А значить і гірші? НІ !!! Просто ще мало відомі - звідси мала ціна і мало замовлень, через те вони ще і вільними були на момент вашого їх замовлення.

Тут скоріш діло не що грають,а як грають! (моя думка).Колись по телевізору дивився якись фестиваль чи концерт,виступав "статус",а потім вийшли наші "ВВ" і просто порвали і публіку і "статус" з їх хітом,і останній сховався за плінтус.

Олександр Тимошук ...

Я мав на увазі музикантів, котрі грають без ноута і самограйок.

Хоча з питанням розкрученості вaжко не погодитись

Конечно, диджей, 21 век на дворе, о каком живом пении идет речь, если у вас конечно хватит бюджета и вы закажете Каменский и так далее, как звезд эстрады. Но она ж тоже для ваших танцев петь не будет. Лучше на сэкономленые деньги заказать развлечения для гостей у козырного туза пользы будет куда больше

Діджеї це данина моді, а живий колектив буде актуальним завжди

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти