Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програма для зміни тональності
Програма для зміни тональності
Хто знає де можна скачати програму для зміни тональності???

Програм багато. І працюють по-різному. Як правило, транспозицію можна зміщувати (+  -)  2т - більше - портиться фонограма. Це не стосується МІДІ.

Я користуюсь  AdobeAudition та SteinbergWaveLab.

Можу скинути в лічку.

Якщо для зміни тональності середнього штибу мінуса, то TimeFactory справляється досить не погано. Та і проста в користуванні (правда, працює тільки з wav). А джерел завантаження на просторах Павутини - море!!!

Я давно користуюсь програмою  Amazing Slow Downer - це якісний конвертер і плеєр водночас, працює з mp3-файлами. Спробуйте - не пожалкуєте. Time Factory  я використовував допоки не дізнався про Amazing Slow Downer.

Читаю про Amazing Slow Downer і не знаходжу у її можливостях зміни тональності. Навпаки, змінює швидкість відтворення БЕЗ зміни тональності! Поправте мене, може я не те дивлюсь

http://softoroom.net/topic7776.html

Міняє вона тональність без зміни темпу і зі зміною дуже добре, але є певні проблеми з установкою http://www.ronimusic.com/amsldowin.htm або повна версія тут:http://www.ex.ua/879118251833   Деякі антивіруси реагують на кейген - не звертайте уваги (відключіть на момент установки або внесіть у виключення антивіруса) - ніяких вірусів там немає. Порядок установки: 1- запускаємо setup_amsldo.exe-файл, 2 - копіюємо кейген (rmlluf32.dll) у папку зі встановленою програмою, 3 - копіюємо пароль (у вікні плеєра кнопка help - password). Іноді ще додатково треба встановити кодеки mp3 (lame3.99.5)

Давно користуюсь програмою ВавеЛаб. Міняє в межах +- 12 але то без толку бо коли більше ніж на півтора тони то звук робиться плавающе-заторможеним. Але півтора тони +- то є достатньо для підгонки під ваші вокальні дані. Коли мені давалю знайомі цю програму то казали, що вона довго міняє тональність, десь до 2-х годин. Ну правда, я вже через 20 хвилин користування знайшов інший спосіб і вона стала то робити за 2 хвилини і досить якісно. Також, що дуже важливо і часто треба, особливо тим, хто в школі працює - може ДУЖЕ якісно міняти темп. Діти, вони не завжди встигають за фонограмою то ж на власній шкурі переконався в тому коли в школі було діло працював. Все через ВавеЛаб. Дадуть мінус з довгим вступом, діти не знають, що в той час на сцені робити. Беру різак з плеєра ДжетАудіо, обрізую початок роблячи його плавно-наростаючим, далі на ВавеЛаб підганяю тональність і темп = всі задоволені. РЕКОМЕНДУЮ.

"...Беру різак з плеєра ДжетАудіо,...."

 Для чого? WaveLab "вміє"  і обрізати фагменти, і зробити затухання на початку, чи в кінці файла, і ще безліч інших операцій з аудіо-файлами. 

Я за Amazing Slow Downer.Пробував багато різних упинився на цій,з темпом взагалі супер справляється.Пробував Kei Shifter,також непогана прога.

Класна програма, яка міняє тональність практично без спотворень Virtual DJ 8.
Adobe audition при зміні тональності спотворює якість мінусу...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти