Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?
elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?

Я для себе висновики зробив давно, на халтури (в серед. по 100 людей)  тільки драйвер 1

Поділіться розрахунками, ...а на 200 людей драйвер 2", а на 300 - 3"? Я не приколююсь, просто цікаво

Хто хоче працювати на драйвері 2 - працюйте

Мені більше подобається 3"

Пробуйте збалансувати звук в наших залах - гудящих і свистящих

А шо там пробувати, звичайна частотна корекція, користуюсь BSS FCS960, і нічого не гуде і не свистить

 

 

 

для себе висновики зробив давно, на халтури (в серед. по 100 людей)  тільки драйвер 1

Поділіться розрахунками, ...а на 200 людей драйвер 2", а на 300 - 3"? Я не приколююсь, просто цікаво

Хто хоче працювати на драйвері 2 - працюйте

Мені більше подобається 3"

Пробуйте збалансувати звук в наших залах - гудящих і свистящих

А шо там пробувати, звичайна частотна корекція, користуюсь BSS FCS960, і нічого не гуде і не свистить

Запитання і чекаю точну відповідь: Ви вважаєте, що драйвер 2 завжди буде звучати краще ніж драйвер 1 ?

Не зовсім коректне питання.  Не можна порівнювати абстрактний 1" драйвер з абстрактним 2". Мова йшла по перше про конкретну акустику RCF ART 315 vs RCF ART 325. Мову веду про акустику в конфігурації 15+1 чи 15+2. Двох полосна акустика з 15 це уже компроміс, бо по нормальному треба 3-смуги частот. Якщо до 15" поставити 8" на середину чи 6", то я за 1" драйвер обома руками. Але коли ми з метою економії відмовляємось від середньочастотного динаміка, то чим компенсувати це? Більшим драйвером, в якого нижня межа робочого діапазону, значно нижче ніж у 1" драйвера. Досить проста логіка. Якщо ви візьмете не 15", а 10"+1" + саб, то я за 1"драйвер, бо середньочастотний діапазон відпрацює 10". Це все для нормального відтворення вокалу. Для бум-цик, бум-цик цілком достатньо 15+1".

pete fedyshyn , зацікавило просто, а яку акустику використовуєте ви на разі? доречі плюс один голос, від мене, за вашу позицію ...

Не зовсім коректне питання.  Не можна порівнювати абстрактний 1" драйвер з абстрактним 2". Мова йшла по перше про конкретну акустику RCF ART 315 vs RCF ART 325. Мову веду про акустику в конфігурації 15+1 чи 15+2. Двох полосна акустика з 15 це уже компроміс, бо по нормальному треба 3-смуги частот. Якщо до 15" поставити 8" на середину чи 6", то я за 1" драйвер обома руками. Але коли ми з метою економії відмовляємось від середньочастотного динаміка, то чим компенсувати це? Більшим драйвером, в якого нижня межа робочого діапазону, значно нижче ніж у 1" драйвера. Досить проста логіка. Якщо ви візьмете не 15", а 10"+1" + саб, то я за 1"драйвер, бо середньочастотний діапазон відпрацює 10". Це все для нормального відтворення вокалу. Для бум-цик, бум-цик цілком достатньо 15+1".

О, вже Ви погодились, що драйвер 1 при певних обставинах буде звучати краще, це радує... Але тут велике "АЛЕ"....

Зразу Вам приклад!  Якщо до вуха звичайної людини приставити:

1) звичайний навушник від будь-якого телефона чи флешки

2) RCF ART 315

3) RCF ART 325

То що ж буде звучати краще? Невже навушник? Але ж мало бути наоборот... Тут драйвер 2 повинен був звучати краще... Щось Ваша теорія дала збій! А я-яй!

 

О, вже Ви погодились, що драйвер 1 при певних обставинах буде звучати краще

А я ніколи не заперечував, самий верх, 12-20 кГц у відтворенні 1"- 1,75" драйвера, мені подобається більше. Але в даній ситуації, діапазон вокалу важливіший.

Щось Ваша теорія дала збій! А я-яй!

Теорія не моя, це загальновідомі факти.

Zh_serhij, скажіть, як до вуха "звичайної " людини приставити RCF Art 315  чи  325? Яким місцем приставити? Драйвером? Вуфером? Фазоінвертором? Колонки призначені, щоб їх до вуха приставляти? Як ви собі це уявляєте? В чому суть такого запитання? З якої статі порівнювати колонку з навушником? Давайте порівняєм Ферарі з фірою, скажем, що Ферарі по такім болоті не проїде, як фіра, а значить Ферарі то повне гімно!

bodja bear, дякую, ніби говорю всім відомі і логічні речі. Акустику маємо, FBT Maxx4 якщо з сабом і  RCF ART 725A, якщо без саба

В чому суть такого запитання?

Я намагаюсь довести до Вас, що драйвер 1 при певних обставинах буде звучати краще! Взалежності, де Ви прослуховуєте колонку. Надіюсь довів.

 

pete fedyshyn якщо вас не затруднить..скажіть ще будьласка чи в 725 та сама НЧ голова що і в 715,знаю що треба читати специфікації...але то так лєнь шукати))))) Доречі колега має 715 ...дуже мені сподобалась...собі такі хочу ....але по читабельності на середньх частотах, .мушу визнати, провал таке є(бракувало мені на вокал і на соло гітару виразності)...на 725 не дивлюсь лише через те що жінку маю...а вона вже як скзала що шось відріже,то будьте певні відріже)))))

pete fedyshyn якщо вас не затруднить..скажіть ще будьласка чи в 725 та сама НЧ голова що і в 715

Там різні динаміки.

Там різні динаміки.

Печалька,а за інфу дякую.....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти