Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » динаміки
динаміки

ruslanpron у Львові займаються ремонтом динаміків ще двоє - це Іван Король і Саша Транзистор, при чому ремонтують надійно. В Вінниці професійно виготовляє і ремонтує динаміки Георгій Піневич, в Києві Юрій Прохорчук - якість ремонту на дуже високому рівні. Але майте на увазі, що після ремонту частоково можуть змінитися деякі характеристики динаміка, у зв'язку з тим що може на кілька грам змінитися вага подвижної системи (у випадку ремонту котушки), або може змінитися пружність підвісу або центршайби - у випадку їх ремонту. І знову але - навіть при повній заміні подвижної системи на оригінальну динамік не буде на 100% відповідати заявленим характеристикам, але в межах допусків. Я категорично не згідний з тим що за межами місця виробництва, або без оригінальної подвижки, якісний ремонт динаміків неможливий - хороші майстри вже давно навчилися робити так щоб динаміки після ремонту не тільки не горіли, а щей по максимуму відповідали заявленим характеристикам.

П.С.Якщо цікавить - можу дати контакти.

Дякую за відповіді та поради. Шановний stepan giga якщо можливо контакти Вінниці та Києва. Я з Хмельничини. Дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти