Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Yamaha psr 510 у кого є інструкція не на англійській.
Yamaha psr 510 у кого є інструкція не на англійській.

Усім доброго часу доби.Хто мав чи користується цим інструментом,підскажіть як в ньому детальніше розібратися: наприклад зі звуками,бо я таке понавключала що звучить  через одне одного, різні інструменти,так само з мульти педами не знаю де вони заховані щоб доступно вибирати.Постояно коли граю в одному зі стилів.при переході на інший звук,збивається сам стиль на зовсім другий.Одним словом, без допомоги у кого є чи був цей інструмент, не обійтися.

http://pdf.multilizer.com/

А як можна взагалі на цьому інструменті на сьогоднішній день працювати? Звуки повна пластмаса.

Володимир Киселик   в ( асуса ) звуки кращі 

Такі ж звуки як і в ПСС-51.   Це тоже саме тільки з стандартними клавами.

напевно не має ні в кого перекладу.

Перевід на російську в неті є але платний. Цим синтезатором музиканти користувалися в 90 - х роках і перекладу ніхто не мав бо інтернету тоді ще вибачте у всіх не було, то ж всі роздуплювали самі хто як міг. У свій час я змінив багато синтезаторів і не раз я стикався з різного роду проблемами які приходилось вирішувати або з допомогою підсказок друзів, або самому.Музиканти хто мав пср 510  вже призабули всі нюанси бо по заду не один синтезатор.Думаю що в даному варіанті можна самому дати раду, просто потрібно трошки посидіти і попарити мозок.Бажаю вам Калина вдалої праці в освоєнні пср 510!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти