Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » PSR 2000 як клава
PSR 2000 як клава

Вже намучався трішки))) Підскажіть, як її, psr2000, використати як міді клаву, ну для сонара 2 наприклад..Не йде, зараза така, фонить, гарчить фоновими звуками, не бачить акорди гітари на сонарі, вірніше бачить але плутає їх.. (Сонар 2, аудио карта зовнішня(нова), порти міді виход-вход та usb, а от 2000-ка не хоче працювати з ними), хоча проста клава міді працює, шкода продавати, граю часом живе, але і використати треба як міді клаву..)) Допоможіть іі налаштувати, дуже прошу!??

 зараза така, фонить, гарчить фоновими звуками

Що заважає скрутити волюм на нуль? 

 

не бачить акорди гітари на сонарі, вірніше бачить але плутає їх.. 


Як саме не бачить і як саме ви хочете, аби бачила?

Напишіть, як саме ви з'єднуєте (зі всіма деталями)...

 
 

Для прикладу. Є такий плагин Virtual guitarist, для запису можна на клаві просто нажати потрібний аккорд і записати. У мого друга на його клаві все працює, акорди прописує як є, а моя плутає все, не "хоче читати", починає зависати звук як нажати на клаву.. Проставлено в WIn 7 все так як треба, з клавою все працює як треба. але тут саму ямаху треба налаштувати, я так думаю..Налаштувань на компі дуже багато, мені потрібно навчитись ямаху ПРАВИЛЬНО налаштувати до компа. Маю - міді вхід вихід та USB, иоже це шнур китайський барахлить так?

1. Китайські шнури в кращому випадку - лотерея, в гіршому - зло. Перевірено собою не раз. 

2. Наступним кроком перевірте, як передаються міді-сигнали з ямахи в комп. Необхідно скачати і встановити міді-монітор. Рекомендується http://www.midiox.com/

Можливо, в ямасі активований однопальцевий single fingered режим розпізнавання акордів.

3. В системних налаштуваннях ямахи перевірити всі налаштування міді. Наскільки пригадую, там є готові шаблони для певних способів використання. 

Дякую та соррі що зразу не відповів.. Буду  пробовати все.. Ях щось знайду та виправлю-все напишу! (Мало часу і сидіти важко біла апаратів, бо нога в гіпсу))))

P.S.

Порадьте де можна купити ЯКІСНІ шнури midi (out-in + usb)!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти