Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Проблемні зали.
Проблемні зали.

Як мозна покращити звук в залі щоб він краще звучав.Колись працював в такому залі довжина 9 м ширина майже така сама і висота десь сім метрів.І як ми не ставили колонки всеодно грає дві машинки.І незалежно які там стоять колонки.Гуде і все.Зараз стоять трох полоски 2 по 1000 ват. Що можна зробити щоб покращити звук.Може докупити ще якісь лінійні мас і підняти до потолка щоб хоть трішки звучало Зал тільки для дискотек і все будинок культ.Хто може щось підказати підкажіть хоть я там зараз і не працює вже більше 10 років але всеодно хочу допомохти позбутися цієї проблеми 

Колись неоднноразово зтикався з такою проблемою коли весілля чи випускний вечір проводився у спортзалі. Ви маєте справу з природньою реверберацією залу яка має велику затримку і псує музику.найкращий вихід - це на стіни повісити декоративну коврову тканину яка поглинає відбиття звуку. Коли  заїзжі музиканти на один раз у такому приміщенні то поправити трошки можна якщо звести акустичні колонки в центр до купи а не по краях. Зрозуміло що стереоефекту вже не буде але який в такому залі стерео.Запамятайте що чим більше точок звуку то більше і відбиття і різниця відстані до стін породжує різну затримку сигналу а так по центрі одинакова відстань і затримка однакова .До речі моя фотографія це 2014 рік червень випускний саме в спортзалі.

Колись коли я проходив строкову службу в ансамблі,був в нас концерт до дня перемоги в штабі космодрому байконур,а стіни в залі були оздобленні шкірозамінником(червоні  з підставкою з поролону як диван),той звук я памятатиму довго,звуку даєш а його нема,зате як в навушниках ні гулу,ні ревера.

Може хоть передню стіну зробити мдф вагонкую.  

0215, ми мали влітку в Франківську подібну ситуацію в кабаку "Стара фортеця" (ніби так, якщо ні, то хто з Франека, то підправить). Там зал дерево і натуральний камінь. Жодних резонансів і фідбеків. Вкачати можна було скільки хош потужності. Але це подібні зали це винятки.

По сабжу. ТС, подібні теми запускати в формум безглуздо. Кожен зал індивідуальний і щоб його прозвучити потрібно бути на місці. А поради по нету, в таких випадках, це профанація. Це те саме що "лікувати по телефоні".  Жоден серйозний звуковий інсталятор не дасть порад заочно. Зал потрібно "продувати" і аналізувати ситуацію. І це ще не все. Тут і без експериментів не обійдецься.

Якщо питання стоїть зробити з цього залу студію звукозапису тоді одне і потрібно спектроаналізатор і вимірювальний мікрофон і на місці побавитися і поекспериментувати, але якщо в чоловіка замість однієї драм машини звучить дві через велику затримку відбитого сигналу то я дав найкращу пораду - береш включаєш апарат і поступово обвішуєш стіни звукопоглинаючим матеріалом. Вішаєш і слухаєш бо якщо повністю завісити то буде звук як в ваті а частково то вийде так як треба. МДФ вагонка не зовсім кращий варіант в неті ти знайдеш багато статей щодо використання звукопоглинаючого матеріалу для приміщення.

Перший захід дуже хреново а потім помаленько привикаєш-а там дивишся та пора вже й фату знімати,,,

Біда в тому що наші "нові Українці" будують бари для проведення бенкетів, весіль , днів народжень і різного роду гучних забав не маючи абсолютно німалішого поняття в акустиці танцювального залу.От і виходить - стіни євро а звук срака!

ми розвиртали колонки в стіну.

Підтримую alecsandr! Вихід один - повертати колонки не в центр залу, а НА СТІНИ ! І пробувати, якщо це можливо, працювати на "качумі".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти