Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » KORG PA чи FL Studio
KORG PA чи FL Studio

У мене Ямаха S700 викоритовую її на халтурах, але міді файли пишу в FL Studio, фонограми також в програмі. Мені здається що все таки при роботі з компом можливостей більше. Моя особиста думка.

Дякую. Василь.

даже не вагайтесь тільки міді клаву та будь який редактор тільки купуйте а не скачуйте з нета то набагато більше можливості

 

Панове.Кожному,як то кажуть,своє.Комусь достатньо самограйки,комусь крякнутої програми,хтось збирає команду і лабає вживу.Серйозні програми коштують не менше від серйозних самограйок.Усе тупо впирається в бабло.Творити можна на чім завгодно.Головне творити,а не тупо качати.Сам особисто не є прихильником самограйок,тому що можливості у них досить обмежені(розміром портмоне).Тай ні одна самограйка не прозвучить у живій команді,тому їх там і не використовують.Оркестрова група в самограйках причесана,прилизана,скомпресована,зреверована,короче" дохла".Такий собі вилизаний оркестр.Сезон полабав,надоїло,збираєш бабло на крутішу цяцьку,і так далі.З програмами справа простіша,обмеження лише одне-з секвенсором вживу не полабаєш,бо треба попередньо щось записати,потім,звичайно відтворити- так працюють серйозні діджеї.І нарешті третє   -   відмовитись від пластмаси взагалі.

А я думав почнеться срач на рахунок того шо ямхи крутіші за па, а кубейс з протулсом кольоровіший, ніж фл)
 

Тоді надходе питання, чому,чому якийся KORG чи ROLAND і т.п. коштує таких не малих грошей????

А по вашому Cubase 8, + halion sonic, kontakt, spectrasonics, air instruments коштуэ дешевше? І це я назвав таки лайтовий мінімум.

Андрій Струков, чотири голівудські оркестрові бібліотеки - скрипки, мідь, дерево та перкусія - коштують приблизно 3000$. До них ще треба пару серверів по 32 Гб оперативи з PCI-E SSD дисками (4000$), Cubase (600), Vienna Ensemble Pro (220). 7820 доларів. І то без приміщення, звукової карти, мідіклавіатури, моніторів тощо; ніяких гітар і барабанів.

То який там KORG чи ROLAND?

Дякую, питань не має.

Ще хороший варіант:Varranger2+міді клава+ketron sd2(можливий інший залізний модуль),і стилі звучать добре і звуків хороших багато.

У нашій команді є ше ліпший варіант,але який ?-поки що   секрет.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти