Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ціни на сезон
Ціни на сезон

Соррі, але тема ні про що.

Це питання обговорювали і в минулі роки, коли ситуація була стабільніша. А тепер що змінилося? Чи ви, панове, чекаєте що хтось дасть "рецепт" як бути?

Кількість замовлень зменшилась, а кількість виконавців стала. Кожен буде робити як йому підказують мізки, або "як радять на форумі"))). Коли в неті всі наввипередки себе рекламують, перевірити реальні ціни по мобілці неважко. Передзвоніть по своєму регіоні, то за пів години будете мати чітке уявлення про ситуацію.

P.S. Щодо нашої "капели", то ціну прописуємо в своїх рекламних оголошеннях. Вона на рівні минулого року ($$$). Дзвонять, питаються, ніхто не "йойкає".

А я беру все що береться))) як є клієнт який дасть 400 баксів,беру ще з собою чотирьох хлопців ,трохи граєм,трохи крутим...викладаємся на все що здатні....Якщо є клієнт за 400 грн... беру два вулика...ноут ,бутилку коняки і насолоджуюсь процесом ... короче які гроші ,такий і продукт на виході....А встановлювати якийсь рецепт...дійсно марна справа, як кому получається так і виживає...однозначно одне ,важко  зарас усім...

Бодю я все так робив,роблю і буду!

Час зараз дійсно фінансово не стабільний  і таки дійсно дурнуватий,  хто постарше памятає ті часи коли в обігу були  "купони"  , "мільйони" коли гроші були просто обезцінені, заощадження заморожували а налічку з'їдали оголошення , що з сьогоднішнього дня не дійсні  50-ки а із завтрішнього 100-ки.  На день виконання роботи ситуація була часом тупікова, згадую  один дятько нас поставив перед фактом - грошей нема,так як заборговану  зарплату дали цукром  в результаті ми з весілля привезли додому по мішку цукру.Та якось ставилися із зрозумінням,  зато  тоді в мене вперше цукор появився в такій тарі.   Перепрошую за спогади.                                                                                                                                 Що до оплати за виконану роботу буде як завжди  , не зважаючи на те що тут буде написано,  кожен зробить  по-своєму, виходячи з конкретної ситуації.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Пане  Василю,   погоджуюсь з вами що до  "перетряски зформованих і злабаних колективів" , тільки добавлю що не тільки із-за фінансів будуть "переформатовуватись" гурти, от дивіться нашому саксофоністові прийшла повістка і він не ховаючись вже був у військоматі,  в мене син у війську  і мені якось зараз не до музики ,  якась частина лабухів вже в комуфляжі,   хтось у "підпіллі"  а хтось вже за "бугром" ....    якось так.           ВСІМ БАЖАЮ МИРНОЇ УКРАЇНИ !  

п.Вікторе то всюди таке,але чогось навідь обговорювати не хочеться...Кожен має велику надію,що все скоро закінчиться...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти