Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі потужності серії СХ і HD
Підсилювачі потужності серії СХ і HD

Доброго дня!

Шановний ніхто ні в чому вас переконувати не збирається!!!

на слово, - не впізнаєте свої колонки (незалежно від того топ це чи саб, - вони справді "задихають"). Щиро рекомендую просто підключити та подати сигнал, а далі все самі зрозумієте.


юрій салко:

мав змогу порівняти усілки. у мене 2х1000 . парк аудио S2 (отдихает) а весь китай просто нервно курит в сторонке и завидует... раджу купити та й ціна доступна.


alexvideo0964420187:

Так ,підсилювачі просто супер!!!! Особисто маю 2 таких 



mrb2007:

Друзііііі!!! Підсилювач бомбезний, все звучить чисто, рівненька, одним словом фірма!!! Я вчора придбав і вам раджу, динаміки справді ожили. А Саші успіхів і побільше клієнтів.


alexvideo0964420187:

Я повністю підтримую mrb2007 - працюю на цих підсилювачах особисто.Саня так тримати!!!

     

Culio:

ШАНОВНИЙ АЛЕКС БАЧУ БАГАТО ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ НА ,.ВАШ АПАРАТІ дивуюсь чи то дійсно так чи це такий ход приманка.ЯХОЧУ ПРИДБАТИ ХОРОШИЙ БЮТЖЕТНИЙ ПІДСИЛЮВАЧІ ТОМУ ПИТАЮ ЯК ВАМ ВДАЛОСЬ ПРИ ТАКІЙ ПОТУЗІ ЯК у ПАРКІВ с3і с4 зробити свої легші десь на 5кг? іхочу зразу запитати1000ват при 8ом скільки буде коштувати? дякую.


Валентин Каяфа:

скільки коштує 2х1000,2х1200 4Ом.Дякую!!!


Glavatskuj:

Напишіть будь-ласка ціни на весь модельний ряд


Дискотека вашого свята:

яка ціна 2*300 ват???


alexvideo0964420187:

Шановний Culio: це не приманка і не розвод я ридбав особисто 2 підсилювачі працюють достойно ,набагато краще від багатьох розкручених бредів.Доречі , на мікшері відкючив еквалайзер так ,що судіть самі.


MukolaSpaske:

Цікавить підсилювач 2х1000 при 8Ом.Яка ціна.Дякую


Едуард Садовий:

Шановні! Я працював на оказії, була неймовірна спека, з мене "річки" текли, а підсилювач (модель 3002) навіть і натяку не було що перегрівається. відпрацював відмінно. Зауважень взагалі ніяких немає. Реально кльовий підсилювач! Сашко,

 

Borys67:

Привіт ВСІМ!.Підсилювач справді чудовий.Порівняв зі своїм Півей 2600 в реальних умовах.Так-це ОГОГО.Голоси зазвучали зовсім по іншому,чітко,яскраво-співати хочеться(навіть натверезо).То треба чути.Саша,дякую за роботу.По звуку-ТАК!По надійності поговорим за рік-другий.До речі,я відключив обрізний фільтр,мені так краще.І ЩЕ:справді хотілось би порівняти з фірмовим QSC.0973204930


alex_niko:

Дякую Борисе за позитивний відгук,бачите ми боремося не тільки за якісний звук, але і проводим акцію "ТВЕРЕЗИЙ МУЗИКАНТ"(Жарт)
Хай служить і заробляє гроші!!!
Дзвоніть, пишіть, заходьте!

   

Олександр :

Придбав модель 1202. Звук супер. Працював на вулиці у спеку - все у нормі, ніякого натяку на перегрів. Думаю, що в приміщенні буде ще краще звучати. Колонки стали "звучать". Я особисто обирав між Парк Аудіо CF700 і ЄХ1202, вагався, було "стрьомно" купувати але придбав і не жалкую. Гарний якісний звук за помірною ціною. У кого є питання краще подзвоніть до Олесксандра, все розкаже. Так що хто думає не вагайтися беріть сміло. І ще один вагомий аргумент - 3 роки гарантії. Всім успіхів!

   

 


Misha1959:

Колеги музиканти,підсилювач справді хороший. Секрет напевно в тому,що Саша талановитий інженер - електронщик і музикант ,тобто людина розуміє ,який насправді має бути ЗВУК.


Misha1959:

PS.Чиста правда,що хочеться співати навіть без ПАРНАСА.


Glavatskuj:

Саня Привіт! Дякую за класний підсилювач, звучить суперово, з повною відповідальністю кажу, що багато відомих брендів далеко курять, в Луцьку хлопці почувши, не можуть спокійно спати, так що Саня будеш мати багато хороших клієнтів.Так, що так тримати і успіху!!!


alexvideo0964420187:

Саня - вчора працював на твоїх підсилювачах в сільській сісцевості де напруга складала після накрутки трансформатором 190-200 вольт - я був вражений ,ніякого фону ,чи побічних явищ - це просто супер ,ще раз тобі дякую за твій талант,хай тобі щастить!!!!!!!!!!


Едуард Садовий:

І ще раз пишу - підсилювачі - класні, а звук - супер!!! Не бійтесь придбати, рекомендую!!!

 

vladimir1957:

190 вольт это ерунда.На свадьбе, перед тем как отключится полностью, где то минут 15 напряжение в сети было вольт 140 ,лампочки еле горели,а усилок нормально работал,может чуть тише. Я офигел!Спасибо Александру за усилитель. HD3002


z_zzz:

будьте добрі ціну 2*1000 і 2*1200 в лічку


Troublemaker:

СКАЖІТЬ ХОЧ ЇХ НАЗВУ.МЕНІ КОМЕНТАРІ ДУЖЕ СПОДОБАЛИСЯ. І Я ПІЗНІШИ ЗАКАЖУ СОБІ ДВА. ТАКЕ ПИТАННЯ ЯКИЙ ПОТРІБЕН ПІДСИЛЮВАЧ ЯКЩО ДИНАМІК НЧ 600 ВТ 4 ОМ\СЧ-250 ВТ 8 ОМ\ВЧ 100 ВТ 8 ОМ.БУДУ ЧИКАТИ ВІДПОВІДІ. ХОЧУ ЩОБ ВОНИ СТАЛИ КРАЩІ ELECTRO VOICE. БУДУ РАДИТИ СВОЇМ ЗНАЙОМИМ БО ТОЙ КИТАЙ ВЖЕ ЗАДОВБАВ ВСІХ.УДАЧІ В ПРОДАЖІ.ДЯКОЮ.!



kampazitor:

Привіт всім!Придбав підсил.2по1200 ВІдпрацював підряд три весілля.Звучання бомбезне!Неймовірний подих колонок.ПОрівнював з E/V-3000 таCROUN M-TECH5002VZ-смішна ціна та вага щодо брендів!все інше-СУПЕР!САШКО!Вдячний БОГУ що звів мене з тобою!ТИ супер Інженер та знахідка для музикантів в наш час!ТАК ТРИМАТИ!!!!!!

 

 

Це деякі коментарі, які до речі написані (ДОСВІДЧЕНИМИ МУЗИКАНТАМИ, ЗВУКОРЕЖИСЕРАМИ)

які не тільки мої покупці, але і мої друзі!!!

Ці коментарі, писали люди, практично зі всієї України!!!

 

 

ВАМ ТАКОЖ ВДАЛИХ ПРОДАЖІВ, І ПОКУПОК, І ПОБІЛЬШЕ РОБОТИ !!!

Читаючи розумові вислови учасників форуму переконуюсь ще раз с тому що , alex_niko -  ти дісно справжня порядна людита ,професійний майстер своєї спарви ,пропонуючи своє музичне обладнання при цьому поважаєш  своїх колег які займаються такоюж спавою . А вислови у відкриту декотрих - " музикантів"  хто- що поріювнював це є неповага та приниження  ,на це є особисті повідомлення. Особисто я маю три підсилювачі  які придбав у alex_niko - працюю другий рік  проблем  ніяких не маю, дійсно звучать  на високому  рівні та особисто порівнював з різними виробниками - свою перевагу віддаю підсилювачам  alex_niko  якість та ціна просто SUPER!!!  Саня творчих взлетів та розумних покупців!!!

 

 

- Щож вони до цього мали за підсилювачі....  Особисто я мав підсилювач Парк, і пісилювач Василя, і переслухав також інші, але придбавши спочатку один підсилювач серії HD3002 у Сашка, попрацювавши на ньому декілька оказій, порівнявши "у лоб" з іншими, я продав і Парк, і Василів підсилювачі і придбав собі ще два підсилювачі у Сашка і дуже ними задоволений. Звук - прозорий, натуральний.... і т.д. і т.п., і ціна, як ви зауважили - цілком доступна, ще й для підсилювача такого класу. Переконувати шановного "позивача" (azsxdcfv) - ???? Ви краще послухали би самі, а потім задавали питання. Я переконаний - питання булиб відсутні. Сашко, тримайся! Успіхів! Дякую!

Доброго здоровя всім! Почитав про суперечки нещасних музикантів, які завжди жаліють грошей на нормальну апаратуру, обурюця на пустому місці безглуздо і хотять рибку зїсти як то кажуть і того самого! Тепер по темі підсилювачів Єлісєєва: мав змогу зрівняти JTL t4 та t5 на 8 омних топах 18 дюймів з 2 дюймовими драйверами P.Audio бородатих років - де на динаміку написано 1000 ватт 8 блін ом!!! Весь час не знав чим їх качнути?! І парки були і реки і всякі европовери від берінера і амерікан аудіо і соцнд кінги - хороші і надійні всі підсилювачі однозначно з своіми плюсами і мінусами! Але ці підсилювачі однощначно коштують своїх грошей! Звук чистий потужний і мощі для всього шо ви можете до них втикнути хватить з таким запасом шо огого! Я ніколи не розумів тих музикантів які грають весілля на підсилювачі 2 по 250-300 ватт і він бідний аж крекче і саме цікаве шо там ше на піковій потужності намагаюця шось настроіти по частотах?! Ой горе просто тай все! Короче звук достойни на рівні високого класу але мені не сподобалось що бас просто довбить як залізний кулак?! Може комусь це навпаки зайде а ще для більшості дешевих відносно рішень в плані акустики до 1000 долларів за колонку він навпаки прикрасить її тим звуком і це буде тільки плюс! Зрівнював їх лоб в лоб з Peavey CS4080HZ - T4 один в один на слух по мощі максимальній а Т5 трохи потужніший за півея - звук звичайно кращий в півея нвбагато але не на стільки критично шоб переплатити в 3 рази по ціні?! Від цих 18 дюймових топів в залі деревяна стеля здавалося шо відпаде а плитка на полу думав трісне?!! Басс такий шо здуває штори через весь зал танцювальний - метрів 15-20 приблизно. Між підсилювачами точно сказати на рахунок Т4 і з півейом поямо не можу тому шо півей працює чисто до максимума а потім просто його DDT (шось по типу лімітера) не дає увійти йому в пік так сказати перегруз максимальний тоді коли Т4 хоч і грає але вже замітний перегруз трохи - на слух плюс мінус потужність така сама - а от Т5 чутно шо на процентів 15-20 потужніший! А ще вони дуже ремонтопригодні і зроблені з доступних деталей. Продумана конструкція і шо для мене не мало важно - це розєми всі - швейцарський Neutrik а це - якість і надійність і не треба на халтурі сірниками нічого підтикати ніколи! Конструктор молодець! Запитувати що краще ЕР2500 чи підсилювачі Єлісєєва?! Хм?! Берінжер для мене це дешеве фуфло яке взагаліб не розлядав а підсилювачі JTL це такі собі пристроі для нашого люду з розумним підходом на високому рівні і дуже надійні в наших реаліях і з нашими дуже стабільними 220 вольт в розетці! Радити чи ні я не беруся - вибір кожного. Але однозначно вони не гірші река і парка це точно! Я надаю всеж перевагу фірмі але надіюсь Єлісєєв дойде до того рівня що зможе порадувати ексклюзивами зібраними на деталях топ класу і зробить відносно доступними підсилювачі хайенд рівня для музикантів за всінчєму доступну ціну і з безкомпромісними технічними рішеннями - хайфай прямо! Дай Бог йому здоровя! І Вам усім хто сумніваєця ше - дай Бог грошей і сміливості купити собі підсилювач для своїх колонок по 400-500 ватт по 2000 на канал а тоді на номінальній потужності настроіти все і послухати як воно має нормально грати! Всім добра і миру! Халтур, бабла і сиру! ;)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти