Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X

Мікрофони SENCHAJSER

Якась нова китайська фірма?

 

Кожен день стільки нового....

Немає поганих пультів, є погані звукорежисери!

Що до"немає поганих пультів" попередній співрозмовник" погарячкував,в даний час маю DYNACORD і порівнюти його з саундкінгом чи другими "Фірмами" це було б тупо,тай думаю що Ви також використовуєте не саундкінг.Різниця в пультах є і вона досить велика,так як і ціна. 

Що до"немає поганих пультів" попередній співрозмовник" погарячкували  

Пульти є хороші і дуже хороші, поганих немає бо інакше б їх не випускали.

 

Поганих пультів нема для виробників, якщо їх хтось купує, значить хороший, а людей з поганим слухом є достатньо. 

Вибачайте хлопці якшо запіздав трохи?! Хотів почитати про mg vs mgp версію і перечитав Ваші верески про нічого рівно! А людина просто запитала як на рахунок MGP12X?! Значить почну з кінця спеціально для розумників! Шо значить за 8 років з пультом проблеми?! В мене MG124cx яка була куплена в той рік коли вийшла не памятаю але більше 15 років назад - пережила коровай горілку і каву і пилюку літом від приіжаючих до кафе гостей і танців (хто шарить вона аж з піском!) і досі паше все як часи - посіняв правда фейдери всі і поставив alps які на порядо вище ніж рідні - звук став краще і приємніше працювати! Чому іх туди одразу не поставили з заводу хз?! Були питання з кнопками через роск дощі і т д - халтурні умови думав міняти але обійшлося змазкою звичайним оружейним мастилом! По комутаціі і потенціомерах взагалі питань немає! Вони з завода змазані якоюсь липкою змазкою?! Але повірте за весь час пульт в кращому бойовому стані ніж з магазину! Скільки років йому а його достав з Ящика підключив і погнав любу халтуру! Далі розумникам про китайську фірму Sennheiser - хто не шарить то ця фірма придумала шп в 40-чи 50х перший і світі радіомікрофон і лідер в наушниках і мікрофонах мав змогу слухати їхні Орфеї! Це просто шедевр! ше є AKG - вони придумали перші радіосистему яка тримає довше ріж концерт на одній батарейці! Shure - надіюсь всі чули про їх sm58?! Баердайнамік - в який ше бітли концерти давали і він і зараз один з кращих мікрофонів а іх равушниуи dt770pro на всіх студіях і радіо є! Про електроніку ПМ-01-1 - це шедевральний пульт який пережив такі халтури який думаю ні один сучасний не остлить! Хотів переробляти його на сучасні операційні підсилювачі і зробити декілька пар каналів з різним звуком по типу opa2132 тільки здвоєних та jrc musses 01, переробити на джеки neutrik але підрахував що такий експеримент обійдеться десь 1800 долларів і не факт шо задовільнить мене вирішив закинути цю ідею: чому вона виникла? Пульт крутий по звуку і так і це не смішно якшо хтось постібаєця - цей пульт єдиний із тих які я бачив і щупав включаючи студійні в тому моменті зо коли з одного канулу йде звук і ти додаєш фейдером звук іншого і ще іншого і всі відразу вони мінімально взаємодіють один з другим! Звук просто не давиця а якби розширяєця! Надіюсь будуть кращі часи і я ще всетаки доведу цей експеримент до реалій?! Тимпаче як виявилось я не один такий ентузіаст і мене це більше заділо! І тут про mgp12x - 2014 рік і тут виходить ця ямаха! Я дивився аленхіти теж 2400 модель і ще деякі навіть korg zero8, але останній провтикав купити і так його і не послухав :( взяв я mgp12x і задоволений на всі 200% своіх грошей коштує однозначно! Для цінителів чкісного звучання! Якшо у Вас дешевий апарат то вибачте я не образити але він вам не потрібен точно бо є пульт mg124cx і вийшов вже новий mg і вони дійсно агонь для халтур і виступів за будь яких умов і на них простіше пюотримати повну віддачу по тій причині шо в mgp слабший вихід номінальний і треба преамп для хорошоі роботи а mg можна сказати збалансований ідеальний для халтурщика апарат mgp - для запису і творчості хоча на халтурах теж круто але він більш ніжний і не такий практичний?! По звуку подобаєця ше саундкрафт він кльовий але є своі нюанси - там пройесор не такий трохи і на стереоканалах в бюджетних варіантах тільки верхи і низи крутяця :) для тих хтл почне кукурікати (ну мало лі - на всяк випадок) про еру цифрових пультів - не напрягайтеся зря! У вас там настройочки збереження залів і все там по вашому агонь але повірте самий нижній рівень цифри це allen heat Q16, але по звуку краще behringer x32! Бо ваші ці всі сліпі варіанти з планшетами такі хвальонні це як інтегрований звук в материнській платі дешевого компютера чи ноутбука всього лиш - крутити можна все а звучить не дуже! Аналог і цифра - поняття різні! Такшо ео ітогу наторохтівшого: mgp12x раджу для покупки - пульт бумба! Але для халтури якшо у Вас мікрофони не топ рівня і шнурі дешеві і на китайських розємах і усілки з акустикию теж не топ то особливоі різниці між mg та mgp ви не побачите. Чисто якшо для себе то да але це як купити дорогий плеєр та слухати в навушниках з підземного пеоеходу за 150 грн. Всім миру, здоровя і халтур!

Ну...слів нема.Другу годину ходжу під враженнями...Опус бомба!!!

Дякую :) старався! Може десь помилки чи не правильно виразився то вибачайте - написав все на таких емоціях шо старався нічого не упустити!

Так,Постарались Ви на славу))))Я дуже вражений)))Прочитав ще раз Ваш пост.Знову піднявся настрій.Оригінальне у вас бачення)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти