Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.
У кого яка клавіша.Визначаємо 1.2.3 місця.

І тут дешеве тулилово.Галіму балалайку піарять...

Электроника М-25.  Накрутиш те,що немає ні наяких коргах-шморгах.

Электроника М-25.  Накрутиш те,що немає ні наяких коргах-шморгах.

Нічого особливого, плавали, знаєм...

Особливої пікантості додає факт порівняння зовнішнього вигляду з восьмим юпітером. Пошукайте, знайдіть 10 відмінностей в дизайні. Про звук мовчу...

Скільки?

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/32790

Электроника М-25.  Накрутиш те,що немає ні наяких коргах-шморгах.

Ага ..і не кажіть   Було в мене то чудо у 80-х. Ні звуку, ні .....  а ще і клавіатура просто жахлива, глісандо зробити неможливо, можна пальці поламати.... Хотіли здерти з Роланда, а вийшла, як завжди, пародія

 

Накрутити то дещо можна,але фіг  збережеш.Хіба робити фото конкретної комбінації кнопок/фейдерів,підписувати і клеїти на великий стенд,який вішати біля себе на стіну.

Зато там навіть ДИНАМІЧНА клавіатура!Якщо не помиляюся...

ROLAND EXR-5

"Електроніку" скопіювали і "в середені" :-)?

Дуже вони схожі :-)

Це MidiTech I2 Control 61

 

 

 

А це M-Audio Radium 61

Мав ямаху 2000 хороший інструмент, при бажанні поміняти інструмент в  магазині запропонували мені корга 500,

придбавши....пів року я його матирив (хто це меню придумав) , а коли привик до корга 500 більше би на ямаху чи роланда я би не сів,

по простій причині що при зміні інструмента потрібно закінчувати ще один інститут, зараз маю корга 600 і все ок.  

даю + Коргам 500, 600, 1х all, 800,900 і вище.

Як би не Електроніка  ,тема напевно була б  закрита.  Чудовий інструмент, і не треба розказувати всякі гадості !   І з глісандо нормально все, корочше ,,поганим танцівникам і яйця мішають,,  Правдива присказка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти