Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Майстер Грищенко.
Майстер Грищенко.

Розкажіть про його продукцію.Цікавлять в основному динаміки 18\1200 вт\4 ом.Чи можна їх взагалі куповати .

То є прекрасна кваліфікована людина. Відсилав на переробку свої динаміки. Зроблені дуже професійно і надійно. Ще є в них своя продукція.

Дайте якісь координати та телефон.

Грищенко виготовляє динаміки по технології 70 років яка є значно краща за теперішню скажете нонсонс! Та ні, Хліб тепер печуть по новій технології не на дріжджах а на порошку і різниця в тому як сказав директор Київського хлібозаводу Хліб викисає на дріжджах 2 години а на порошку 10 хвилин. Та не думайте якщо ви купили динамік і вставили його в ящик за розмірами (так Вася робив або здерто з фірми) а фазоінвертор який під руками то буде звучати - ні буде срака! Кожен динамік має свої параметри і не ті що пише в описі на динамік а треба з допомогою приладів визначити індивідуально!Грищенко виготовляє динаміки на магнітах старого типу які мають меншу чутливість перед сучасними але зате параметри частотної характеристики і тд. значно кращі.На сьогоднішній день при потужніх підсилювачах та проблема як колись відпадає.Якщо правильно сконструйований сабвуфер в акустичному ящику 3 порядку(дві резонансних камери) то звучить атас! 

Будь яркий магніт має здібність з часом розмагнічуватись,мені колись попав до рук динамік якому було років 30,то в порівнянні з маговським 15 дюймовим(350) ват ,він звучав(18 дюймів 300ват) як магнітофон протон і чесно,я не вірю в ці казки(можливо помиляюсь).

Хочу замітити що любий динамік без ящика відтворює тільки середні і високі частоти низькі частоти не відтворюються в наслідок акустичного короткого замикання. Динамік 18 дюйм є суто низькочастотним і включивши його без ящика не почуєш нічого.На рахунок старіння магніта-  це доволі довгий процес магніт старіє моментально від перегріття котушкою при використанні динаміка на так званій паспортній потужності. В 80 роки гнались за чутливістю динаміка так як елементна база на той час не давала змоги зробити підсилювачі такої потужності як зараз (мається на увазі вихідні транзистори були надто малопотужними) і дешивизна нових феритових магнітів приклала свій внесок відтіснивши кобальт- нікілеві.

Я маю Eminence kappa lfc 15 чи можна їх переробити в нього 1200 ватт чи будусь вони звучати потім краще і чи можливо їх зробити на 98 чи сто db. і потім не боятися що згорать.Посеред забави. І мені так було би дешевше.І зробити під саб taped horn 15.....Хотілось щоб був схожий по параметрах як динамік бейма 1200 ватт на вісім ом.Не помню модель.Не хочу заходити на той сайт де є повністю інформація про горни.Він руский і там є вірус.

Частотна характеристика EMINENCE CAPPA  від 48 гц до 4000 гц наскільки я розумію це полоса нч - сч для саба не підходить однозначно. Для сабвуфера є багато хороших динаміків з шириною пропускання 30 гц- 500 гц , а в резонаторній камері частота резонансу понизиться до 25 гц і фільтром обрізати верхню границю 80 - 100 гц то буде нормально.Чим вуща полоса пропускання  саба тим якісніше звучання! 

https://www.amplifiedparts.com/products/P-A-KAPPAPRO-15LFC-4    тут є опис динаміка

Зрозумів 600 ват 4 ом 38гц- 1.8 кгц. Низькочастотний для сабвуфера.Чи варто переробити- треба  взнати в майстра Грищенко чи варто.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти