Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » В якій єлектроници пм-4 є ревер.
В якій єлектроници пм-4 є ревер.

Ти реально хвора людина,,,Ти що до сих пір нерозумієш що там ревера нема??? І той пуль можна запхати в одне місце ???

 Щоб обзивати треба було хоть раз її бачити.І перш подумати що писати про ту людину що вам не знайома.......Тема закрита..!

Ми колись володіли такою чудо-технікою під назвою "електроніка пм-04"  (років 15-18 тому), там дійсно було  щось схоже на ревер, дві ручки ділей і ехо. Ревером це важко назвати, але все відносно)))) Щось там "разкало" . Для вокалу не підходить категорично, але на той час це було краще ніж нічого.

Так все вірно -НА ТОЙ ЧАС,,!!! Але той час давно пройшов,хоч елементарне треба зрозуміти,  Всіх поздоровляю з наступаючим Новим Роком !!!  І мирного неба над головою !!!

Хлапаки ви даремно людину висміюєте!  Дійсно пульти ЕЛЕКТРОНИКА були з реверами, але це була експортна серія. В мене самоло ще десь в гаражі лежить пульт Електроника ПМ-1-1 так він і є з ревером і серія Електроника пм-4-1 це теж була із ревером! Хоть звісно на сьогоднішній день це важко назвати ревером. При нагоді  зроблю фотки своєї ПМ-1-1 івикладу на форумі бо багато хто й незнає про існування такого дива!)))))

Дякою Олександр за підтримку.Я так зрозумів що з ревером єлектроніка пм-04-1.А єлектроніки пм-01 помоєму усі з ревером.В мене тоже валяється десь. А пм-04-01 вони просто кращі за пм-04 і за пм о4-3 . Я як куплю пм-04-1 то покажу її оновлену. її один майстер переробить. буде не два стерео а чотири.і звісно переробить ревер.такий римонт стоїть близько 2000 гр.і повірти воно того стоїть.А де ви знайдети зараз пульт щоб було чотири стерео і вісім моно за три тпсячі гривень.А ПМ-03  я в загалі бачив зараз по 9000 тисяч гривень.на сландо.

Та ми памятаєм що Електроніки були з реверами (вірніше з квакушками) Але на даний час за 9000тис, тож смішно,

Так пане Іване,мені аж самому смішно що той хазяєн хоче за пм-03 аж 9000 гр яка на сьогоднішній стоїть максимум 1000 гр.Він її напевно ніколи нікому не продасть.Хіба що подарить в якийсь сільський клуб чи в музичну школу.Там вона дійсно підійшла для концертів.А пока хай напевно тільки мріє що хтось її купить.А бо дочикається і може колись відкриє музей совецкої аппаратури. В який я би зрядістью сходив.

Це дійсно за такі бабки ніхто віками її некупит! А нарахунок ПМ4 з рєвером то навряд чи ви знайдете!  Я знаю що їїх ще  в  90ті дефіцит був,  як я вже  писав це була експортна модель.Але саме цікавіше, мені один толковий майстер казав що соундкрафт (правда непомню яка модель) змалював схему повністю з ПМ-4!!! І коли пересипали ПМку імпортними мікросхемами то зазвучав так що багато кого з відомих брендів лешив позаду!

Знайти можна .тільки вашко знайти пм-04-1. а пм -04 продається у нас в Хмельницьку за 1200 гр.на вигляд як новий.на олх.А по повуду соундкрафта то не ясно хто зробив копію.Є що пише це пм 03 зробила копію із соункрафта.А мені здається що соундкрафт випустив таку модель копію Electronika pm-04-03. я вже бачив таку модель і є десь відео.Соунд напевно обєднав пм-03 і пм-04. но вона точно виглядає як пм 04.вод би таку знайти.це дійсно дефіцит.!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти