Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA 50 чи TEHNIKS KN 5000
KORG PA 50 чи TEHNIKS KN 5000

Доброго дня .Дайте пораду заробив гроші хочу купити синтезатор до нового року планував корг па 50 але мені сказали що TEHNIKS KN 5000 буде краще якщо це так куплю технікс якщо ні буду шукати де купити корг по50 .Бютжет 6.500гр Дякую за пораду.

 

Я теж хотів купити sx 5000,слухав демки на ютубі,було враження,що це дуже гарний акордеон  і орган.І все...По стилям -одразу не поймеш.Якість звуку з відео на ютубі з рідної акустики-теж неможливо оцінити...Але...Вдалося придбати недорого technics sx kn 1400.Це бюджетний домашній синтезатор,має близько 400 звуків,128 стилів+3 user,64 поліфонія,якісна збірка, гарна клавіатура, збірка Малайзія 1998-2002р.Отже,юзаю його десь тиждень,чим далі,тим більше отримую задоволення від його можливостей.В інеті дуже мало софту для технікса,но з того ,що є на ботрту,можна зліпити що завгодно,все рулиться дуже непагано,а головне,можна добитися гарного звучання...В свій час у мене були psr540,psr620,Gem wk 8,Roland e-300,em55,e-50,Casio mz 2000,не було тільки коргів.На мій погляд ,технікс буде кращий за всіх по звуках( і це не топ-станція).А 5000-це на свій час-топ-станція,отже можливостей в ньому ще більше.Жалкую,що бракує грошей,взяв би kn2400,або2600,там вже є SDкартка...Кращим за технікс ,мабуть ,буде Solton-Ketron,але за такі гроші кетрона не купиш....Це моя суб"єктивна думка...Все треба слухати...Для корга існує більше можливостей,можна знайти безліч готових стилів та загрузити .Дивіться самі.,.Якщо він(kn5000) коштує 6500тис.грн-За такі гроші не купите нічого краще .Бажаю гарної покупки...

Зайдіть на олх бачив два дня назад корг па 500 за 3500 гр може ще не продав.

Така ціна неможлива, Значить щось не працює,,,

http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/mydemo/

З 9 по 14 - KN6500.

Попытка не пытка.

Цікавить чи придбалиTechnics SX-KN5000   і які враження.EHNTEHNIKS KN 5000IKS KN 5000

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти