Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що це за динаміки?
Що це за динаміки?

Старі ейч-ейчі. Років тридцять тому був "останній писк". Ми використовували тоді на голос і на бас-каб. А що цікавить?

P.S. Недавно довідався що фірма ця і досі існує: http://www.hhelectronics.com/

Дякую,маю їх на продаж,стояли в "обратках"(можна з пачками),цікавить скільки  зелених  просити за пару.

Дякую,маю їх на продаж,стояли в "обратках"(можна з пачками),цікавить скільки  зелених  просити за пару.

Динаміки древні і я не знаю чи до них є тепер ремкомплекти. Та і потужність по сьогоднішнім міркам малувата. Щодо ціни, то навіть не знаю...

А для чого ремкомплект?Якщо вони добрі,то послужать і думаю краще ніж китайські.А стосовно потужності,то все-таки "древні" 100 ват правдивих треба порівнювати ,мабуть ,мінімум до 300 теперішніх.Чи ні?...хочу поставити в пачки і порівняти з чимось ,наприклад в SKV з ейтінами,або РЦФами.(є така можливість),самому цікавий результат.Дякуючи колєгам маю інформацію що це більше "серединні" динаміки і використовують в гітарних комбіках.Однозначно ,що потужності по теперішніх мірках малувато,але як то кажуть якість,а не  кількість..Пам'ятаю були в мене Лейпцига 50 ватні років 15 назад,в топи ставили з твітером + луганські саби -навіть на дворі працювали.Цікавить реальна ціна,бо ніби лежать без діла років 10,можливо кому згодяться,а може самому сподобаються,то лишу собі.

В мене також є пара таких динаміків, якщо потрібно буде для комплекту - домовимся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти