Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » RCF HD 32A
RCF HD 32A

Я в чуда стараюсь не вірити. Низька ціна завжди за рахунок чогось

Підтримую, але тут здається особливих секретів не видно, такого класу головки коштують +- 250Є за штуку (причому підозрюю, що на низ зробили якийсь кастом попростіше), підсилювач типу Digimod +- 300Є, пластиковий корпус копійки, а фірмі яка різниця на чому заробляти, продати головки чи готову акустику? Акустику продати легше, бо головки купують виробники акустики, а то народ обізнаний і вередливий, а готовий продукт купують всі. Тому по суті, цілком можлива недорога акустика з тою ж начинкою, що і дорогі моделі в дереві (ТТ, NX). ІМХО

Сам я цих А/С не чув,але читав на "ворожому" форумі що Арти 422 їх взули по якості ,хоча і ці 32а також там хвалять...Там кажуть тепер ямаха "в пєрєді планєти всей",навіть Мартін вжучила,я ж особисто зажди був шанувальником продукції РЦФ ,от тільки пластик мене чомусь відлякує...

   Юра будьякий топ потребує саба,навіть якщо там дві 15 і потужність 2000 кіловат  інакше повноцінного звуку небуде,я  особисто на заходи де збереться більше 50 чоловік без саба не їжджу, а на забавах де менше 50 людей  ставлю один топ на підлогу  а інший з верху на нього,так і низу значно більше при еквалайзері в 0, і драйвера по мозгам так не сверлять...

   П.С. Може хто незнає то скажу...)))якщо саби поставити разом при купі чи один на одного то низу буде більше, а точніше низ буде рівномірно розповсюджуватись по залу і не буде мертвих  зон ...може хто помічав буває настроєш все звучить файно плотно а пару метрів відійдеш і ...опа цикає тільки один драйвер....  ось з цим і борються методом зсовування Сабів, то я так по "хлопськи" написав а кому ця тема цікава раджу відвідати сайт  Електро Войса ,там на цю тему є вельме цікава стаття...

Юра будьякий топ потребує саба,навіть якщо там дві 15 і потужність 2000 кіловат 

По технології погоджуюся, але Бодя, ти звар"ював? Коли зал 2х3 - куда там влупити ще саби... В мене і так люди скаржаться, що лупить засильно... А я ніколи не кручу до підлоги, бо люди навчили ручки крутити... І низу вистачає і ріже вухо драйвер

Арти 422 їх взули по якості

Щось не віриться зовсім, при конфігурації в дві смуги з 3" драйвером, ото проблемне місце в АЧХ (верхня середина) завжди буде краще читатись, крім того їх позиціонують як ін-філи чи ділеї для концертного лінійного масиву, і не думаю, щоб РЦФ так облажались.

Може той на ворожому форумі, ще Арти не продав?

В мене і так люди скаржаться, що лупить засильно

Ну як так ,то я мовчу)))),я говорив про ті моменти коли є проблеми з "низом",то їх можна вирішити вище перечислиними мною способами, а в твоїй ситуацію можу побажати лиш одного ,насолоди від роботи...!!!!!!

Може той на ворожому форумі, ще Арти не продав?

Може і так,але там їх кілька озвучило цю тезу ,що я писав,хоча Вони вороги,що їх слухатину а якщо серйозно то я для себе зробив висновок ,що в них там поняття якісного звуку трішки різницця від нашого,(особливо коли треба щось впарити)так що все субєктивно і то дуже субєктивно,я от нечувши ні те ні те,швидше схильний повірити в те що 32А буде краще відповідати вимогам наших лабушно-весільних потреб.

     П,С. І ще додам ,думаю що А/С Любого серйозного бренду ціною в 1000 євро за одну штуку ,буде досить пристойно відпрацьовувати вкладені в неї кошти,але всерівно така акустика,в цих брендів рахується бюджетною і чекати лінійності від неї годі,так що хто хоче дійсно якісного звуко то без корекції і мінімального еквалайзера ніяк....то звісно за умови розуміння процесу еквалізації,по іншому, два регулятори, низькі -високі то вже надлишок

рахується бюджетною і чекати лінійності від неї годі

Не враховуєш що то актив бі-амп з процесором, де вже забиті пресети з частотним корегуванням!

Уточнена інформація)))на тому "ворожому" форумі,на тесті, за сумою балів 32А обійшла всіх конкурентів і зайняла перше місце,а от Войс далеко позаду....))))))))))))Ось злизав у них табличку з оцінками,кому цікаво,по ходу в лабухів зявляється новий ідол....)))

результати достатньо прогнозовані, але Ямаха-молодці

32 супер, просто клас.

Маю такі колонки. Вище всіх похвал. Лідер та номер один.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти