Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Запис в WAV - форматі на YAMAHA PSR S900
Запис в WAV - форматі на YAMAHA PSR S900

Склалася така ситуація: на Новорічне свято в школі потрібно було записати дитячу пісеньку. Мінусовка+голос,поскільки дитина розгублювалась на публіці і забувала слова. Була фонограма МІДІ-формату. Я підключив мікрофон до синтезатора,включив "Мідяшку " і почав записувати. Запис пішов, але в якийсь момент зупинився і на дисплеї з*явився напис: "This drive is busy now".Повторні намагання записати закінчувались так само.Запис зупинявся, причому кожного разу в різних місцях. То через 15 секунд, то через 30,одним словом несистемно.Відформатував флешку, але це нічого не дало.Може хто зустрічався з такою ситуацією, то підкажіть, будь ласка, в чому проблема.Буду дуже вдячний шановним форумчанам.

А чому б не взяти іншу флешку і не локалізувати проблему?

146% імовірності того, що до флешки прийшло пухнасте полярне звірятко.

Надійність флешок - нижче плінтуса. Внаслідок особливостей типу пам'яті здихають саме в момент масових навантажень при запису. Форматування стандартними способами не допомагає, тільки спеціальними низькорівневими утилітами. Але краще відразу в смітник...

Хлопці,а чому б не обговорювати тему в "Проблемах з муз.обладнанням"? Чи може я неуважний і пропустив в назві гілки ключове слово "МІКРОФОН"?

Вибачте,я просто помилився і створив тему не там ,де треба.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти