Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофон для підзвучки акордеона???
Мікрофон для підзвучки акордеона???

SHARIK, інструмент класний!!! Моя імха - кілобаксові інструменти потрібно вибирати і до них потрібно дорости. Ніхто ще краще не почав грати при переході з інструменту за 1000$ >4000$. Звук може змінитись, а клас гри і майстерність нажаль ні. (Я про професійні інструменти, а не про інструменти початкового і навчального рівня).  Наш акордеоніст користується мікрофоном  (наразі недорогим) на мікрофонній підставці. Можна регулюватиположення відносно мікрофону положення інструменту. Та і гучність і темр регулюється віддаллю. Звісно добре володіння міхом ніхто не відміняв.

Ніхто ще краще не почав грати при переході з інструменту за 1000$ >4000$. Звук може змінитись, а клас гри і майстерність нажаль ні.

Абсолютно правильно. Але, я думаю, інструмент міняють якраз коли звучання не задовільняє, а не в надії на новий клас гри. А ще, буває, хочеться собі щось приємне зробити.......

 інструмент класний!

Панове ,ну ви і приколісти(розвеселили дякую)Маю на обійсьцю "москаля" 2140 ,його місія з городу картоплю привезти і  нашу компанію інколи до лісу на шашлик звозити ....як поліцаї заберуть то і не шкода (тверезий в нього не сідаю ,боюсь).Так от ,думаю як коли запитаю в вас які колеса до нього купити,то порадите не паритись і придбати Хамера

 Ніхто ще краще не почав грати при переході з інструменту за 1000$ >4000$.  Для халтури може і не потрібно... Але якщо "фошнік"  граючий ( нам це не відомо)  та маючи нормальний акордеон ( баян)  ( 700 - 1000) та ще кидати гроші в його визвучення ( ще десь 1000 ясно що не гр.),  то вже краще один добрий іструмент.  Yulianovich  ну не вірю, що в Тебе скрипка чверткова учнівська і гітара Урал ( не хочеться на г....ні грати якщо навідь заробітків не має.) Я чесно без сарказму. Я запропонував як альтернативу ( не обовязково цей ). Ясно якщо фошка тільки для походу, то мікрофон можна купити Супер Люкс ( він теж добрий на свої гроші). Але як Бодько їздив на семінар в Дрогобич по EV, то можна і на цей іструмент глянути. Тим паче коли він ще в " Активному пошуку" ( мається на увазі його роки) , чи для кого там робиться підбір. 

pete fedyshyn Абсолютно правильно. Але, я думаю, інструмент міняють якраз коли звучання не задовільняє, а не в надії на новий клас гри. А ще, буває, хочеться собі щось приємне зробити.......    Ага і як ще МП3 не читає то точно тих грошей не варте.

SHARIK, позавчора колега приніс скрипку на оглядини. Його син має дорожчу, а цю (350$) хоче взяти на халтурки. Ну що сказати... Пограв на ній, потім на своїй... Нє, не робив би я так. Хоча і комбік мені на скрипку падав і дорога гітара розбивалася вщент і апаратуру, і дорожезний мікрофон крали.  Досвід є... :(  Ніколи не звинувачую людей що грають на "дровах" - це їхня справа.

 Се так я дві машини мати - одну для дівок, другу для тещі...

Так панове, відкрию трохи карти))) людина для якої шукається озвучка позиціонує себе як проф акордеоніст,акордеон Вельтмейстер великий, чорний ,багато кнопок(все що можу про нього сказати) і хоче достойно визвучити інстумент  ,наразі хоча-б праву руку ,бюджет 3000 +-мєлоч,в планах має ще й заміну акордеону на щось серйозніше але це лише в планах......Думаю з всього тут вище перерахованого найцікавіший варіант запропонував пан Yulianovich ,це вмонтовані звукознімачі,буду шукати де на наших теренах можна найти це добро, а головне чи в бюджет влізе....

Дякую усім відгукнувшимся ...))))

 

Особисто користуюсь AKG C-418, легко кріпиться, точно передає тембр, при правильній настройці не заводиться. Інструмент Weltmeister Grandina.

А ще варіант з двома інструментальними мікрофонами

http://www.youtube.com/watch?v=UtVAF5764a8

Я бы такой вот взял http://omikron.in.ua/magazin/mus_instruments/microphones_and_radio/audio-technica-at8010-detail.html и не мучался больше.

Отличный инструментальный микрофон, рекомендую исходя из личного опыта!

А если два таких поставить, то запись вообще бомба просто!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти