Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Жива лаба у Румунії
Жива лаба у Румунії

От на кінець мудра людина заступилася

Спасибі Вам

roland555

ми чи не єдина в світі країна де процвітає -асусовство

Нє,не єдина...В Росії навіть з самограйкою лабухів майже не знайдеш.А якщо і знайдеш,то радий не будеш:одні "лєзгінкі".

Ну то хай мені хтось пояснить чому влітку в центрі на вулиці нікого нема з асусом, лише акустична музика. Щоденно бачив хлопаку з лесполом (то така гітара) і колонкою. Щось грає, люди гроші кидають. Можна так і з асусом, нє?

Ну то хай мені хтось пояснить чому влітку в центрі на вулиці нікого нема з асусом,

Не вистарчає грошей на батарею для ноута, а пускати до хати не пасує :D

А, до динамки на ровери причепитисі ?

Та з заживленням нема проблеми. Автомобільний акум 12V + перетворювач 12V>220V і вперед за баблом! Може то некошерно для караокерів? Не знаю, тому й питаю.

А, до динамки на ровери причепитисі ?

А то вже тре виконати роботу. що суперечить концепції "не вклав нічого, а заробив дофіга".

"Не все так погано у нашому домі" - і в нас вистачає музикантів, які набагато крутіше залабають.(Але це зовсім інша історія)...

Пуста Балачка,як до того ,а скільки нервів зїджено, валідол пю як пиво в літню пору ,як то всьо читаю,а результат... Одні рокери і  караокєри  ,всьо як зварьйоване летит за тим Asys і тілько я,єден, норомальний пацан, гордо граю на Acer як сі і належит пурєднуму гудакови....))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти