Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можна заробляти музикою????
Чи можна заробляти музикою????

продюсера так би мовити потрібно мати

продюсера ... потрібно мати

І скільки тоді заробите?

Сергій, без образи, але в ваших постах  більше теоретичні гіпотези.

Та і про яких музикантів ведете мову неясно. Замовники весіль/бенкетів явно не хочуть мати справу з посередниками (продюсерами). Такий час що всі зрозуміли що це буде дорожче. Тому щось не чути від львівських лабухів щоб івент-агенства їм підганяли роботу.

Серед відомих мені гуртів хіба "Бандити" http://www.youtube.com/watch?v=S7Qkg9LXIpg мають продюсера. Але це вже шоу-бізнес. Котрий обговорювати на сайті безкоштовних фонограм ... еее... якось не пасує.

Серед відомих мені гуртів хіба "Бандити" http://www.youtube.com/watch?v=S7Qkg9LXIpg мають продюсера.

Yulianovich -Продюсера? Швидше, адміністратора чи директора.

 

нет має дві сторони. Він помічник-спрощувач, але і руйнівник фаху і навичок. Все стрімко змінюється, як в калейдоскопі.

Панове, почитайте теми форумів. Червоною ниткою просліджується тенденція до отримання інформації (фонограми/кращий-гірший мікрофон/мікшер/самограй) і все для швидких заробітків.

Так то дуже добре, що ми з вами знаємо обидві сторони! Берімо краще та відкидаймо зайве :) Хай собі шукають стилі, то їх приватні вади...

 

Сергій Верига, дійсно, Ваші викладки дійсно теоретичні, як для мене. Тобто, я не можу собі дозволити платити посереднику/адміністратору/промоутеру etc. Та й де його взяти? Його треба навчати перед тим, як запустити у справу. Людина, яка не знає специфіки роботи, не зможе отримувати від мене процент за замовлення; тому що вона принесе мені більше шкоди, ніж користі.

я не говорю за повноцінного продюсера, як шоу-бізнесі, хоча весілля/банкети це посуті лайт-варіант того ж шоу бізнесу. Ніхто не говорить, що потрібно мати сторонню людину. можна наприклад мати соліста, який від Бога який майже на льоту працює, і має час на рекламу себе і свого гурту, а музикант займаеться музикою. Це перевірений багатьма варіант. і не потрібно платити лишні кошти, соліст отримуе те що мав отримати, але більше замовлень=більше доходу йому також. я мав це на увазі.

на рахунок агенств, то варіант можливий, але як додатковий варіант реклами, не більше, тому що це виходить кінцевому споживачу набагато дорожче. Хоча вони хоч трошки гарантують певний рівень, тому цей варіант також не можна упускати, є люди котрим потрбна якість а не дешевша ціна, хоча як основний вид доходу це практично нереально, це правда

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти