Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"
супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"

Цікаво. Спочатку він каже. що він Володя Суслік (сама перша тема). Потім він каже, що він все визнає й винуватий. Потім каже, що він slanec (у листах до інших з вимогою про допомогу щодо стилів. Ми звертаємось вже не до Володі Сусліка, а з повагою до невідомого нам slanec. Потім цей slanec ображається під ніком  valod'Kaa (Володька мабудь), і виявляється що він і є той самий Володя Суслік, оскільки пише свій останні пост :-). Навіщо себе видав? Він мабудь ставить якісь пихологічні досліди для дисертації - як супільство реагує на придурка. Шановний vаlod'Kaa ти нам не потрібний, так же. як і ми тобі. Яку гру ти граєш? Кожен з нас запросто може не писати сюди, окільки вести співбесіду з придурком - це не поважати себе. "Відкрий нам карти", будь ласка, що ти замислив::-).

 

Віталік Вус, вот іменно не я писав то навіщо писати що то я далі жебраю стилі?

Переконайтесь хто і тоді пишіть, зразу спираєте..я незаходив на лівівський вже десь 1 місяць нічого нікому не писав..!

Так що слідкуйте будь - ласка...чи я є на сайті чи мене нема так що не треба спирати.. і яж наисав шо більше не буду значить не буду...

я навіть читати вже нехочу... цей форум!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти