Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha S115V чи MAG MD 554
Yamaha S115V чи MAG MD 554

Все коригується портальним автоеквалайзером

Сергій ,то так звісно,але еквалайзером ще треба  вміти користуватись а враховуючи те що дуже багато лабухів, собі і з трьома полосами на пульті ради дати неможуть,то моя думка ,що портальний еквалайзер у більшості випадків,ситуацію лише ускладнить.А от "рівна" акустика, плюс непоганий пульт  ...все в лінійку і маєш достойний звук ,Як на мене ,чим простіше тим для лабуха краще.

Але, додам,за свої гроші ,Маг дуже непогана акустика,недавно грали ,живим складом ,на цій акустиці ,то на має здивування ,все зазвучало досить зібрано,деталізація там храмає звісно і "драйвера гразненькі"але загалом "музика вдалась".А ,от, минулого тижня ,цим же складом ,робили репетицію,в приміщені муз школи,на шкільнім апараті (небуло часу своє начиння стягувати),акустика (правильніше сказати антиакустика)саундкінг,пульт "вухань",все в лінію,такого гі.....на я ще не чув ,я б цю акустику навіть в найдешевшу забігайлівку для фонової музики би не поставив...

S 115v Звучить набагато краще/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти