Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Мікрофон для духових інструментів
Мікрофон для духових інструментів
Христос Воскрес!Хочу до своєі аудіотехніки придбати фантом перехідник,може в кого завалявся,або знає де продається за адекватну ціну,бажано рідну.

Придбав на Амазоні новий AKG C419 - прекрасний мікрофон. Усім рекомендую.

Всім Слава Україні.

Є мікрофон прищепка Superlux.Треба підзвучити цимбали.Деколи сакс.Є сам мікрофон.Дайте хтось розпайку,щоб підключити до пульта з з міні канон 4 піновий на простий канон в пульт.

І порадьте радіо базу до цього мікрофона.Пробував базу AKG,не працює.Бо в трансміттері 3 пінове гніздо.Мікрофон має 4 піновий штекер.Треба знати який з 4х дірок синал і який маса.

Наперед дякую.

Напевно Вам потрібно:

Перехідник XLR-F to XLR-M Prodipe AD-TA4F

 

Дякую міша.Все правильно.Але справа в тому,що маю ці всі штекери.

Треба запаяти лише.Шукаю розпайку.

Віталій Коваль вище писав,що вже робив таку операцію з цим суперлюксом.Може поділиться.

Як маєте Ел.Адрес,то напишіть.Як зможу перешлю картинки з підключеннями.Може щось підійде,але консультуйтеся із спецами!!!

shadow 08

Суперлюкс має три жили в кабелі?

Краще б ви дали фото вашого мікрофону,просто перепаяти з міні xlr на великий нічого не дасть,потрібен перехідник.

По скільки в даний час рідко буваю на цьому ресурсі,то краще наберіть мене 0977011295 і я вам поясню як зробити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти