Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » То яка чесна ціна на KORG PA 600?
То яка чесна ціна на KORG PA 600?

Добрий вечір всім на сайті minus.lviv.ua! Піднімаю тему, яка не всім сподобається, але створюю її задля ваших інтересів (простих людей і музикантів). Останнім часом на ринку муз. інструментів зявилася така новинка,як KORG PA 600. Інструмент файний і підходить для роботи в ресторані, кафетеріях і не тільки. Звичайно така категорія людей, як спекулянти використовують це у своїх цілях швидкого збагачення. А ви повинні знати, що його чесна ціна - 10500грн. Не давайте можливості спекулянтам вас обкрутити і будьте пильними, а KORG PA 600 згодом стане доступніший.

За таку во ціну я можу взяти його нині.....Но не хочу....http://www.thomann.de/gb/korg_pro_pa_600.htm

Мені з доставкою корг па 600 новий обійшовся 9800 грн

мені з доставкою та чохлом  10000 грн.,

Хлопці,а то нічО,шо тема має вже майже рік?Та і пані Ляля писала,що Ра600 згодом стане доступніший,так же?

пані Ляля писала

Ха-ха! Цей "Ляль" і далі пише в продажному розділі щоб купляли тільки в перевірених продавців з Австралії.

Як можна будло догадатися, що Ляля - це та сама з Австралії? Ну Шерлок Холмс :-)

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти