Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте потужний самограй для халтур,кабака
Порадьте потужний самограй для халтур,кабака

Враховуючи ваші можливості, впевнено можна купувати Ketron  XD9, Ketron SD1 (звук і стилі зроблені професійно) і нічого не потрібно дописувати.

Як що брати KORG PA1X Pro - звук класний, а стилі потрібно переписувати і дописувати.

"Amicus Володя, sed magis amica veritas"

Все потрібно переписувати і дописувати. Я стверджую це з власного досвіду. Можливо, не всім доводилось здибатися з доволі збоченими забаганками потенційних покупців. Я принципово не програмую речі, які продаю, згідно свого смаку. Бо доведеться то все порубати на корені і не один раз. Щодо продажу Кетронів: браття, будьмо менш агресивнішими. Я краще пораджу, як вдосконалити рекламні кліпи ;)

а я йому от не довіряю ,якийсь він підозрілий краще в нього не купувати,може то не кетрон а фейк китаянський)))

Знаєте колеги, як що приймати участь в форумі для того щоб тебе помітили - це примітивно.

А ти я бачу профан ше той bodja lykovskij... Такі синтезатори, як Ketron виробляються лише в Італії.

Раджу трохи розширити свій кругозір, а потім щось там писати чи радити (такі, як ти починають довіряти

тоді коли вас трішки обманюють) але для мене це не показник.

 

KORG PA1X Pro - звук класний, а стилі потрібно переписувати і дописувати

Будь-який інструмент, це звучання і можливості. А стилі треба писати завжди. Якщо має бути все готове, то називається "компютер".

А ти я бачу профан ше той bodja lykovskij

Всьо я сі обідив на смертьйду плакати))))

 Торгаш Володя,а що така бурхлива реакція на мій меседж ,а от повідомлення  Руслана Заркевича ти якось поза увагою залишив... Давай упустимо мою кваліфікацію і перейдем до теми топіка...тут людина поради просить ,а ти на фоні цього піаришся і просовуєш свій товар...може я старомодний але рахую жи то якось не по пацанячому...хош рекламу, плати засновникам сайту і тоді рекламуйся на здоровя(акі то зробили ВІВО і Ямаха)... а те що ти робиш якось тхне недобросовісністю, та й на брехні тебе тут вже Дятько Хапко підловив.....

такі, як ти починають довіряти тоді коли вас трішки обманюють

Бачу саме по таких принципах ти живеш....

Доброго дня на сайті Українські мінусовки! Хочу сказати для тих користувачів, які предвзято

використовують мої повідомлення на форумі: шановні колеги, кожен із нас на цьому сайті

має свої вподобання та цілі і це нормально. Я Володимир - продаю муз. інструменти і

завжди раджу (при потребі) людям, що варто купувати, а із чим можна почекати.

Поганий той продавець, який не хвалить свій товар і пасивно його продає. Але відносно

моїх рекомендацій - вони точні і реальні. Хто сумнівається в тому, що Ketron дійсно

толковий синтезатор - послухайте його наживо, пограйте на ньому. Я нікому не навязую

то, що продаю. Вибір завжди за вами. Дякую. Нехай щастить

Доброго дня користувачам форуму сайту Українські мінусовки. Хочу сказати для тих користувачів, які забувають, що вони рівноправні користувачі форуму з можливістю безкоштовного спілкування і платного просування своїх послуг. Правила про "хорошого продавця" діють в магазині, а не в спільноті, що створена для спілкування. Маєте думку щодо інструменту - можете написати, а "проконсультую", "привезу", "продам" - це у відділ "Куплю/продам" і банерна реклама (до Адміністратора, оплачуєте, рекламуйтесь на здоров'ячко).

Був тут такий собі Володя Суслік, що просив задарма у всіх стилів до всіх інструментів, а потім їх тут же і продавав...

Тяжкі часи настали. Музична спільнота повністю здеградувала і отупіла. Ніхто не зауважив що японці безславно програли битву створення самограйок італійцям. І цілий світ далі наполегливо надає перевагу "великій японській трійці". Але битву за покупця на теренах Вкраїни  програла і фірма Кетрон. А вони так старалися, так старалися... Напхали під саму зав'язку свої самограйки звуками і стилями вальсів і італійського народного танцю полька з гудзом, а все даремно. Ніц там не тра змінювати, купуй і грай українське весілля! Так ні, на просторах музресурсів тільки й точиться полеміка Korg PA vs Yamaha PSR.  Пора Кетрону в якості демки взяти пісню: "Ніхто мене не любить, ніхто мене не хоче. Піду я у садочок, наїмся хробачків...".

Добрий вечір! Хлопці, я розумію, що час дійсно непростий, але будьте чесні в першу чергу

перед самими собою і не збивайте других людей із толку. Як що дехто із вас знайомий із

такими синтами, як roland, yamaha, korg і думає, що це потолок, то скажу вам - це далеко

не так. Просто не кожен має можливість купувати дорогі синтезатори, але мріє кожний.

Вибирайте найкраще і не слухайте тих хто некомпетентний в цих питаннях. З повагою Юрій. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти