Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha DSR 115
Yamaha DSR 115

Може ви пане Ігоре би якусь презентацію забабахали для зацікавлених, раз маєте можливість їх продавати ,та ще-й по такій смачній ціні, адже краще раз побачити ніж сто раз почути (ну точніше в даному випадку краще раз послухати ніж сто раз почитати)) ),думаю бажаючі би найшлись,та-й реклама для вашого товару найкраща ,раз вони такі хороші.А ще краще було-б як би поставити для порівняння ще якісь Войси чи Рцфи щоб вже точно можна було робити висновки ху із ху.

и всё таки стоит их брать для живой работы???

Залежить за які гроші якщо за 2500$. пара то я думаю що варто за такі гроші це найкраща пропозиція.

я думаю субы для них не надо?)

Для живоі лаби треба саби, бо d-controli більше підходять для дискотечноі музики а не для весільноі

d-controli

А що це таке?

Добрий день шановні форумчани !!!  Вічні суперечки, що краще ??? Як на мій смак то краще буде DYNACORD D15-3 ,D 12-3 A або нова серія від ELECTRO VOICE ETX 12P ,15P ,35P.Це  думка не тільки мене одного але і тих людей які вже купили DSR . Велика справа смаку, що кому до вподоби .Маєте бажання приїжайте у Дрогобич привозьте DSR  і будем порівнювати тоді самі все побачите .

http://audiosila.com/product/mag-k35a-aktivnaja-trehpolosnaja-akusticheskaja-sistema-1100-vt/

Взують цю ямашку легенько)А по надійності,то без коментарів-)

Dimon_dana - знову ж таки трьохполоску міряти з двома полосами якось моветон))) І ще цікаво хто захоче тягати 41кг замість 28)))

Якість звуку-головне)Не цілий вечір же них тягать-приніс поставив та й працюй)І по ціні краще маг)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти