Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Кабак в Городку.Потрібна заміна (регулярно).
Кабак в Городку.Потрібна заміна (регулярно).

Шукаю музиканта на заміну в кабак в м.Городок.Переважно по суботах,хоча буває і всі вихідні.Апаратура є,з вас лише "мебель" і мікрофон.Час роботи з 20:00 по 23:00.Кабак досить розкручений,шоб без парнасу додому вертався,буває рідко і то по четвергах-п'ятницях.Субота-найбільш урожайний день.Бенкети оплачуються понаднормово.Ставка-100грн/3год.Потрібен чоловік який вміє співати,а не той,який думає,що вміє,серйозний.УВАГА:з 22 липня і до вересня (ще не знаю чи до перших чисел,чи до кінця) мене не буде,кабак ввесь час буде на замінщика.Дзвоніть 0677755451,чи 0636958889.Бажано не затягувати,час трохи піджимає,перша заміна-найближча субота,або і всі вихідні (чт-нд).Любителів викручувати гейн до упора,миготіння червоних лампочок на мікшері і підсилювачі,а також шанувальників зеленого змія прошу не турбувати!Жду.

Є весілля чи тільки бенкети?

Привіт,Василь.Відповідаю в приват.

тел.096 300 10 88.

Поправка:мене не буде більше часу,ніж я писав раніше,в перспективі можливість осісти в кабаку на постійно.Можете приступати до роботи в найближчі вихідні.Дзвоніть/пишіть/заходьте.Телефонуйте за вищевказаними №№.

На третину підняли зарплатню.Налітай!!!

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

Всім дякую за увагу,тема втратила актуальність:кабак "здувся"...

Модери,видаляйте...

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти