Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Фільтра для двохполосної системи.
Фільтра для двохполосної системи.

Привіт всім! Шановні форумчани,порадьте,чи потрібно використовувати обрізний фільтр(2.5-3 кГц) для динаміків Eminence DELTA PRO-12A які будуть використовуватись в парі з DE10 B&C ВЧ динаміком ,чи можна їх використовувати широкою полосою?Як це вплине на якість звучання,в першу чергу для вокала?Топи будуть використовуватись з 12 ''Band-pass subwoofer-ом.Буду вдячний за поради!

Динамик Eminence DELTA PRO-12A

400 Вт продолжительная мощность
63.5 мм алюминиевая звуковая катушка
52 – 4500 Гц полоса частот
99.3 дБ чувствительность

 

DE10 B&C ВЧ динамик

40 Вт Музыкальная мощность
1 in Диаметр горла Хорна
25 мм Алюминиевая звуковая катушка
1500 – 18000 Гц полоса частот
107 дБ чувствительность

рекомендуемый кросовер-2.5кГц

Привіт! Фільтр потрібний однозначно, але розділ рекомендував би робити на 1,8КГЦ, і драйвер поставити 80 вт p-audio ( http://rasprodaza.ru/tovar/68116 ) . Той заслабий троха, цей я пробував мені дуже сподобалась. Яскравість вокалу, в основному залежить від драйвера, а не від динаміка . Це моя думка!!!!

Дякую! Але й у цього драйвера рекомендований кросовер 2.2 кГц ,однак потужністості достатньо. Не розумію, чому ж тоді Парк тулить малопотужний DE 10 в пару до низькочастотного еміненса 12LFA (Delta 3212)?Там такий провал по середніх частотах!!! Ну а якщо використати 12 дюймовий СЧ динамік який видає 7-8кГц з даним драйвером(не викидати ж його),як це вплине на звучання вокала?

РОзумієш, я колись також займався самокльопними колонками і в процесі дійшов висновку, що оптимальний розділ до 2 кГц. Ліпше підібрати хороший драйвер з широким діапазоном і менше тої каші. розумієш філтр не обрізає рівно на 1,8 Кгц, з 1,8 кгц, починається тільки плавний  спуск десь до 2,6 кГц, (залежно від фільтра). Коли робиться розділ нижчем, динамік краще працює, получається плотніший звук і "толчок" кращий. Бо середні частоти краще сприймаються людським вухом ніж низькі, тому щоб їх більш виділити, робив нижчий розділ. Фірма RCF в серії Art, робить розділ 1,8 , звучитьт дуже добре. А в тім це моя думка, все треба пробувати і підбирати. В мене був драйвер p-audio, задоволений був деже,  в нього хороший дапазончик 1,5 - 18 кГц, на 1,5  і до 2,5 в нього спад по шкалі і якраз він компенсовувався динаміком. В результаті получалось досить не погано. Можна вибрати менш потужній драйвер, але розділяти по такому принципу. Тому і з цього раджу.

Згоден з думкою,оскільки сам раніше працював на АС з розподілом 1.6 кГц,але переходжу на АС з12 дюймовими динаміками,і маю драйвер DE 10 в спадок,от і питаю поради,бо експерементувати-накладно!!!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти