Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSR 740 чи ROLAND EXR 5S
YAMAHA PSR 740 чи ROLAND EXR 5S

Roman1969:я з 740 вою не стикався.

еквалайзер то лишне, бо є на то пульт.Ну то як сказати.Для мене,наприклад,осцилограф то є лишнє.Бо не вмію ним користуватися.

"Віталік Вус" По-перше потрібно знати на яку суму Роман розраховує, а по-друге для чого буде використовуватися цей інструмент. Поверхневе знання інструменту не дає права залишати нічим не доведені коментарі. З інструментом треба працювати декілька років, а потім говорити про його плюси і мінуси. Як на мене то смішно порівнювати YAMAHA PSR 740 і ROLAND EXR 5S це зовсім різні інструменти як по звучанню так і по тех. характеристиці. З повагою С.Сушанський.

А еквалайзер то лишне, бо є на то пульт

Лишнє все, чим не вмієш користуватись і не знаєш для чого воно.

До речі,справді,а де ж Роман?Певно сидить десь собі за свіжопридбаною самограйкою і з цікавістю спостерігає за нашою дискусією.Романе,агов,шо там в тебе,купив?

Віталік, в мене є зараз exr e2,вже років зо три та мій напарник мав до недавна 550 ту і я мав час порівнювати ці клавіші як по звуку та функціоналу,зато я так писав про псрки,та я не стикався з 740вою так само як і ви не працювали  exr 5s,то щож тут далі говорити.

напарник мав до недавна 550 ту і я мав час порівнювати ці клавіші як по звуку та функціоналу.Ну і порівняння...А як же хоча б те,що 740 має не 32,а 64 поліфонії?А чотири варіації стиля замість двох?А купа опцій з розряду "дрібничка,але приємно".І то при тому,що такі опції недоступні в молодшій моделі 640,яка по-суті мало чим відрізняється.То коректно судити про 740 по бюджетній 550 (рестайлінгова 540)?

 я не стикався з 740вою так само як і ви не працювали exr 5s,то щож тут далі говорити.Хто сказав що не працював???Дуже навіть працював,правда не EXR5s a EXR5 (стояв на другому поверсі),та я певен,що між ними різниця куди менша ніж між 740 і 550.

щож тут далі говорити.А й справді.Думаю тема себе вичерпала,тим більше топікстартер на звязок не виходить...

Дякую колеги за пораду.Напевно краще докласти вже тих пару гривень,і взяти КОРГ ПА 50,То вже трохи буде гаратати

Тоже варіант.Був у мене такий,шпарив то,шо треба!Тільки от в плані якості матеріалів він не дуже,хоча і дуже ремонтопридатний.А ще адаптери в них дуже бояться стрибків напруги в мережі.

Дуже дякую за інформацію,але таки взяв Корга ,,хоча і наполовину голого(сам не вмію прописувати),..

Роман що заплатив,хочу теж брати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти