Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Що собою являє AKG-D3700M?
Що собою являє AKG-D3700M?

Що собою являє мікрофон AKG-D3700M в порівнянні наприклад з Electro Voice PL84 або Electro Voice 767a, в основному для баритона.

Може в когось був такий мікрофон, поділіться інформацією?

 

В мене такі мікрофони є купував давно працюють дуже добре в різних похідних умовах.на них є повна документація,якщо цікавить можу викласти.В порівнянні AKG-D3700 з Electro Voice 767 працюють практично однаково.але в AKG-D3700--  несуттьево відчувалось відсутність суббасу.Слухали три музиканти!!!

але в AKG-D3700--  несуттьево відчувалось відсутність суббасу

А в кого є такий голос, з суббасом?

будь ласка не чіпляйтесь до слів.!!!!!!

Колись років зо пять назад підбирав собі мікрофон, при тестуванні порівнювали AKG-D3700M, Сенхайзери 800 серії, на той час Шур бета 58 виявився найкращим,  а Електоровойс тепер порівнював з Бетою , то Electro Voice PL84 ,  Electro Voice 767a більше сподобались.

Electro Voice PL84 десь на одному рівні з AKG C5 ну і конденсатор дає свій обєм.

Electro Voice 767a в порівнянні з бетою має більше низу і верху але не думаю що він буде кращий від Electro Voice PL84

AKG-D3700M можна спробувати на Григоровича в Лесика в магазині

А в кого є такий голос, з суббасом?

Пресняков,встидно такого незнати

Electro Voice 767a в порівнянні з бетою має більше низу і верху

На мою скромну думку,то незовсім так,по верхах я особливої різниці не помітив , а в низ справді 767 загрібає глибше ....але неможна сказати що він має більше того чи того ,просто ширший діапазон частот (а це не одне і теж), в цілому на слух АЧХ 767 досить таки рівна ,як і Бети.

Все ІМХО з поправкою на паршиву акустику і мою курячу память

//на Григоровича в Лесика ...//

То про що, чи про кого?

//на Григоровича в Лесика ...//

То про що, чи про кого?

http://www.tamada.lviv.ua/bulletin/dlya-profesionaliv/all/94/

Одна з небагатьох львівських музкрамничок.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти