Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Привезений з Німечини, Штатів, Англііі - це гарантія чи...?
Привезений з Німечини, Штатів, Англііі - це гарантія чи...?

Я маю на увазі тему, коли тобі постійно в розмові затвержують, що пульт звідтілля, де всё *пристойно и надёжно* і гарантія якості 100%, хоча він б - у , та нвіть коли куплений невідомо, бо документів на нього нема. Порадьте панове, краще купляти новий пульт - наприклад  Mackie PPM 1012 , Ямаха 5016, Allen Heath PA 12-CP чи купляти  б - у , наприклад Dynacord Power Mate 1000 - 2 ?

Не має значення.Тому що неякісні китайські пульти продають всюди.Все залежить від бюджету.

Dynacord Power Mate 1000 - 2   

Залежить тільки від ціни.Якщо купляти самому,звичайно куплена за кордоном(бувша у вжитку)  річ обійдеться набагато дешевше.А гарантії нема ніякої.

Розкажу свій випадок.Замовив мені колега,який живе в Іспанії,студійні монітори з німецького сайту thomann.de.Вийшли вони мені по дуже привабливій ціні.Пропрацювали рівно два тижні і згоріли від перепаду напруги...Ремонт був за свій кошт...

Богдане, якщо б купив в нас, то ремонтував би теж за свій рахунок. Монітори вийшли з ладу не з вини виробника. Це неважко було довести. Те що купити за кордоном дешевше, навіть нема що обговорювати. Варіант гарантії - це дуже відносна річ. Продавець переважно тримається лінії про неправильну експлуатацію виробником. 

Привезений з Німечини, Штатів, Англііі - це гарантія чи...?

Рагулізм. Відрижка совдепії.

бо документів на нього нема.

Документ це чек магазину по якому робиться гарантійне і сервісне обслуговування. Інструкція користувача (в рагулів "Паспорт") не документ.

Yulianovich,згідний.Якби купив ті монітори в нас все одно ремонт був би платний але набагато дорожчий....)))Тому що в нас ті монітори вартують чуть не ще раз так....

Всем привет.Коллеги подскажите,как себя ведет в работе активный микшер Mackie PPM 1012?И какую к нему взять акустику?Зараннее спасибо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти