Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага - "Шакали"
Увага - "Шакали"
Нізя бути таким серйозним, я ж смайлик поставив.

Юрко,привіт ! Дякую за підтримку . Приємно відчути,коли про тебе пам"ятають.Побільше б таких людей,як ти,що завойовують публіку талантом і наполегливою працею,а не крокують по трупах і виривають об"їдки з писка,тоді і світ би змінився на краще.

-"музикою займаюсь для душі, а на життя заробляю іншим і не шкодую".Ігор - в саме"яблучко". Я теж так вважаю.Можу навести багато прикладів,коли дуже хороших музикантів замінюють одним з ноутбуком.Нас теж пресують по-повній.Останнім часом після23.00.Приходить міліція і примушують грати"пошепки",а публіка якраз навпаки,хоче побільше драйву.Я би не проти,якби весілля починалося в обід і закінчувалося о 23.00.Але як бути з традиціями?Тоді потрібно всі ресторани з міст переносити в поле,або ліс.А "шакали",нажаль,були і будуть

Перепрошую,що "вліз" у розмову. Веселого нічого ,звичайно,не бачу. Дійсно,було обговорення подібних питань на схожих темах.  Бачу також, п.Михайле, що написано "1962", тому вважаю,що Ви з того року народження .Я також "з тих років" і ми з Вами пройшли великий шлях від "ризьких" барабанів до мінусовки. Справа в іншому - підміна поняття честі,взаємодопомоги серед лабухів. Зараз "рвуть" будь - яким способом. Підхід так званих рестораторів до питання,а він простий - чим дешевший "музикант",тим краще. Хаває піпл,то хай і хаває,що так звані "музики"дають. Одиниці,мабуть,борються за класну музику,а то все - шаблон. Сам зіткнувся з подібною ситуацією,коли прийшлось піти з кабака, бо "дітки" співають за тарілку супу,тобто,хто що дасть. Власник їм не платить. Тому я не дивуюся сьогоднішньму "капіталізму" та "невмирущому менталітету" : " Якщо у мене корова здохла ,то у сусіда...." Бажаю Вам успіхів ,п. Михайле!!!

Трохи гірко стало перечитавши цю тему.Можемо так дійти до розборок із застосуванням "гверів", або мікрофонних стійок.

 Роботу треба шанувати і любити, та чому Myhailo1962 так сильно боїться втратити той ресторан ? Та якщо його роботу там цінують то "шакали хай хоч скавулять" нічого їм не світить.

На мою думку добрий лабух це той, що має достатньо замовлень і не припнутий до конкретного закладу. Здебільшого замовлення на весілля чи банкети приходять від осіб, що організовують святкування, але буває, що власники чи адміністратори залів дзвонять з пропозиціями попрацювати на певну дату (врахувавши побажання первинних замовників) і це при тому що в них працює на постійній основі їх муз. колектив. І я погоджуюсь якщо ця дата не зайнята - то, що я "шакал" ? Я немаю бажання засідати в кабак на якір.

Тут висновок один: всім нам траба вдосконалюватись так, щоб небоятись конкуренції. (Буває таке горде відчуття коли прибувши в заклад уже в котрий раз - відчуваєш  повагу і певний "трепет" персоналу в діях, словах і в відношенні до себе). Бажаю всім вміти триматися на високому щаблі з іменем "МУЗИКАНТ"

 

Моє вам вітання! В нас усе набагато демократичніше проходить. Десь за місяць перед новим роком організували зїзд музикантів району (основних) і вирішили за що і скільки будемо брати. Територія більш-менш поділена за принципом "хто де живе там і займає простір". Ну а якщо когось вже замовлять на "чужу" територію, то вже думай чого заказали когось, а не мене, може погано граю, чи ще якась причина. А так щоб "колонки на колонки" ішли то такого ніколи ще і не чув. І взагалі, я так гадаю. що у кожного музиканта повинен бути так званий "кодекс честі" - маєш свою територію і не лізь на чужу, а коли вже щось то запитай у "власника" чому він не бере халтуру, можливо зайнятий чи ще щось.

Олександр Тимошук, "...у кожного музиканта повинен бути так званий "кодекс честі" - маєш свою територію і не лізь на чужу..."

Мм... не хочу образити, але це не є "..кодекс честі...", а звичайний закон звірини в природі, і то вона його частенько порушує, бо їсти дуже хочеться, а ви тут про лабушню... Так у когось же краще і солодше ніж у нас і платять мабуть на 2 гривні більше. Про території... Наше "менталітетне" вже полізло по всьому світу і з набагато дешевшою від "корінного населення" пропозицією, навіщо, -  то ж "не наша" територія. Навіщо на Київ, на Москву їхати раствор мішати на стройці, що там немає кому то робити? Є і валом. То так і в лабушні. В теперішній час багато здавна загальноприйнятих неписаних між людьми законів не діють. Світ міняється. Ринок, а точніше базар кругом... Сам пів життя пропрацював у ресторанах та того типу закладах, зараз хоч і можу ще то робити на пристойному рівні та з хорошим тех.забезпеченням, а роботи не маю бо за безцінь працювати не піду і всеодно ставлюся до того всього простіше бо час змінився і цінності міняє. Нажаль... "Шакал" тепер герой який "пробив собі точку", а через деякий час і його "проб,є" інший як ви кажете "шакал" бо вони надовго на одному місці не тримаються, а соваються одне за одним, щоб на 2-3 місяці максимум пів-року сісти бабла скосити. При найменшому періоді без прихода вони зникають щоб далі десь з-під когось вибити кабак на деякий час. От і вся картина маслом...

Моє вітання,панове.Тема виявилась жвавою,тому додам дещо.Нічого не маю проти"зальотних" музикантів,бо клієнт" завжди правий" і вибирає собі музику, на вечір, на свій смак і габарити гаманця.Прикро ,однак інколи чути через десяті руки зневажливі відгуки на адресу придворних лабухів,мовляв:-от у нас МУЗИКА, а ваші -то є г.......Хочу одразу поставити крапку над" і"- у нас з напарницею чудові стосунки з персоналом,тому що ніхто не зазирає один- одному в кишеню,а начальство у нас консервативне і літунів не поважає.Рівень виконання стараємось тримати,якщо не вистачає української естради і фольку-гатимо фірму.Солідарний з Бедзю Іванишиним-не шукаю шкварків десь і розкручую свою точку.В моєму розумінні -не приміщення красить лабуха,а навпаки.Публіку потрібно приручати і виховувати(по можливості)  .Щось я дуже в мораль заліз.Зрештою і в природі-бродячі пси теж ненавидять домашніх.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! Шановні колеги,ваші дії в такій ситуаціїї. Я працював в кафе за викликом.Апаратура моя стояла там стаціонарно. Коли останній раз працював повнністю склав. Останнім часом власниця до мене не телефонувала, навіть на 8 березня.Я відчув,що тут щось не те і вирішив навідатись. Апарати нехлюйськи розкидані, явно хтось на них працює,навіть живлення не виключине з мережі. Питаю власниці,кому ви без дозволу дали користуватись.А вона говорить, я не знаю була на кухні і не бачила, це клієнти привели своїх музик. Бармен говорить,що якісь грали,але я їх не знаю.Дякую.   

Oleksijovych, "...Я працював в кафе за викликом..."

Ну, що сказати - гнида ваша "хазяйка", що дозволила користуватися чужим лабухам вашими речами... І лабушня та скорше за все теж повні гуми... А вам - коли закази разові то і апарат немає смисла залишати в тому кафе бо він в будь який час, коли немає заказу в кафе, так завжди може знадобитися у іншому місці, і може навіть більш оплоченому... ІМХО Ну і я зовсім не виключаю що сам персонал теж міг скористатися вашим апаратом, наприклад "для більш цікавішої і веселішої здачі зміни" якось вечірком... А нє? 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти