Головна сторінка » Список форумів » Весільні традиції » Поділюсь матеріалом для проведення весілля
Поділюсь матеріалом для проведення весілля

Дякую Вам пане Олександре за представленний матеріал.

ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! ОСОБЛИВО вразила безкорислива щедрість... 

"Ти живеш до тих під - допоки ти потрібен людям".

Олександр буду вдячний якщо поділитеся. Прошу не собі а для нашої тамади для роботи. Тобто для заробляння грошей. Саме тому прошу вкажіть № картки або інший спосіб оплати. Gocan@mail.ru

Дякую, Олександр за архів. Думав відписати в приват, але тут буде краще. Ви людина безкорисна і багато хто цим скористався, я в тому числі. Але десь в попередніх темах читав Ваше прохання про допомогу купити динаміки для роботи. Що Вам відповіли люди яким Ви безкоштовно допомагаєте? Саме тому прошу киньте в приват мені свій № тел. тому що за даром я не хочу. Для карми погано

Gocan, дякую вам за таке відверте "для заробляння грошей". Всі ми музиканти десь так на 50-70% маємо з музики хліб, але мені грошей за мою пропозицію дійсно не треба і тому № картки я вам не дам )))). Я ось нещодавно шукав кошти для придбання колонок, звернувся сюди, на форум - осміяли. Зараз я їх вже, слава Богу, придбав. А за таку, можна сказати, дрібничку гроші брати? Ні, ні і ні. Треба будуть кошти - я просто попрошу.

Дякую вам за інтерес до українського. Слава Україні.

P.S. Ваше замовлення я вже виконав - надіслав вам, на вказану вами електронну адресу, пропонований матеріал.

Кому цікаво поспілкуватись то мої координати: Skype - Олександр Тимошук ( на аві з клавою на березі озера); Однокласніки - Олександр Тимошук (ава поруч з колонками і вишиванці); ICQ - 663173520 = останнє найкраще.

І що ви думаєте, не встиг я відписати свій коментар про те, що нічого не потрібно за архів, як вже на телефона прийшли кошти. Що ж дякую, але то зайве.

........ так 30 чоловік і до колонок світломузика получиться (лазер) 

І що ви думаєте, не встиг я відписати свій коментар про те, що нічого не потрібно за архів, як вже на телефон прийшли кошти. Що ж дякую, але то зайве.

........ так 30 чоловік і до колонок ще і  світломузика получиться (лазер) 

І що ви думаєте, не встиг я відписати свій коментар про те, що нічого не потрібно за архів, як вже на телефон прийшли кошти. Що ж дякую, але то зайве.

........ так 30 чоловік і до колонок ще і  світломузика получиться (лазер) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти