Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Как в ПК сделать так что бы было слышно себя в наушниках
Как в ПК сделать так что бы было слышно себя в наушниках

Всем привет,

Собственно задача следующая:. 

Хотеось бы запустив минусовку на ПК и слыша ее в наушниках, параллельно слышать и свой голос. 

Заранее спасибо. 

Не раджу цього робити, якщо вінда 7 - затримка між сказаним словом і відтвореним в вухах буде скаженою... Є кулібіни які стверджують, що то шляхом певних маніпуляцій можуть усувати латенцію - я пробував їхні методики на кількох робочих станціях - нічогісінько не дало. А якщо по суті - то просто в властивостях мікрофона (параметри звуку - мікрофон) виставити галку прослуховувати пристрій. Звук з мікрофона буде пересилатися також на вуха... А ще залежить який у вас драйвер звуку, я описав як то робиться методами вінди. Якщо драйвер звукової карти має подібні опції, то він то зробить краще... Одним словом пробуйте, не бійтеся тицяти по кнопках - як казав колись мій колєга: гірше ніж є вже не буде)))

Спасибо. Возможно существует боле простой способ решения данной задачи. Може купить какую то шнягу, что бы ребенок учился петь используя нормальные минусовки. 

Самий простий зовнішній мікшер. Навіть "Берінжер" можна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти