Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Roland GW-8 питання і відповіді
Roland GW-8 питання і відповіді

Треба використовувати Style Converter 3.0 (йде у комплкті на диску)

Для zorych.... Щоб зберегти віддстроєний стиль. Це недостаттньо зберегти його в (юзер стиль). Бо всі настройки стиля ( то шо накрутили) зберігаються в перфоманс разом зі звуком через (Write) в вільну ячейку із 128 перфомансів. А потім в банк для швикогого достопу.. Якщо не зрозумієте звертайтеся розкажу Вам всьо докладно..

Вітаю всіх!! Приймайте новенького в ряди власників  Roland GW 8. Після перечитування всього форуму  щоб не задавати лишніх питань прошу допомогти з прошивкою. Бо за відсутністю функцій редагування та створення стилю я зрозумів що в мене версія 1.0 (якщо не помиляюсь). Ссилка що знайшов на форумі не робоча в мене (((( Щиро дякую, всього доброго та віри кожному у краще майбутнє!!

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка хтось де можна дістати екран до Roland gw8. Буду щиро вдячний за інформацію.

https://produto.mercadolivre.com.br/MLB-708334016-display-teclado-roland-gw8-juno-stage-prelude-novo-original-_JM

Тоді треба качати мануал англійською мовою і перекладати.

 

тільки то вийде така пурга якшо перекладати в гугл переводчику, чому виробники не роблять інструкцію хоча б на російській мові, я вже не говорю про українську 

Вітаю. Таке питання по роланд wg8. У звязку з інтенсивною а також агресивною експлуатацією ( мороз, волога, пилюка) за 6 років даний інструмент потребує заміни кнопок (мікриків). Уже міняв 2-3 рази на те що знайшов в інтернеті, але то такий китай що просто капець, якщо оригінальні прослужили майже 6 років то нові відмовляються взагалі працювати через місяць-два. Надоїло уже перепаювати. Підкажіть хто знає, де можна замовити хороші "мікріки" щоб раз і на завжди. За ссилочку окреме спасибі

Кнопки двох чи чотирьох контактні?

Двох контактні

Я вже раніше писав,  в тюнерах  STRONG 7700 (їх вже давно на мусорник повикидали) стоять хороші  мікрики - рекомендую... Якщо тре - вишлю пару шт. (на пробу)  Новою Поштою за ф. пива!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти