Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Дим машина
Дим машина

Привіт всім, порадьте якусь дим машина на наші Львівськи зали.

Напевно у вас є вже якийсь досвід з такими приладами?

Ну,не знаю,не знаю.Особистий приклад:наша дим-машина(Chavet)після 2х років накрилася і то так,що ремонтувати її абсолютно невигідно.Наразі без неї.А чи справді вона потрібна?Нє,я розумію,що з світлових приборів без димового заповнення користі небагато,але що 2 роки купляти нову...Абсурд,я думаю.Крім того,десь чув,що дим негативно впливає на апаратуру(плати),особливо актуально для підсилювачів(кулер переганяє через весь прилад повітря вперемішку з димом).Отаке.

Інколи в залах є своя дим машина. І коли її включають, стає дуже важко співати та дихати. Це всі дими такі чи є під які легко співати?

Взяв на неділю машинку df-1500, працюватиму на Зеленій (біля ДСК), приходь подихай. Казали, що в цій машині залитий "лагідний" дим.

Назаре, є сої плюси і мінуси у використанні того девайсу...  По перше рекомендую її тобі включати суто на перший танець і на дискотеку. Бо голос явно "сідає" від того диму, і все таки повний ефект буде від неї, коли ти її будеш включати в парі з світлом, особливо з лазером!  Яка би не була машина (Чаувет дуже хороші моделі), після кожного використання в кінці роботи бажано через неї пропустити звичайний столовий оцет ( витягуєш шланг з бачка запихаєш його в пляшку з оцтом і пару раз продуваєш. процедуру бажано робити на дворі бо запах буде дуже приємний). Коли так робити то вона тобі прослужить вірою і правдою довгі роки. Коли ні - то ТЕН забється осадом, а заміна тену коштує 80% вартості всього апарату...

На рахунок диму - то заливається в неї гліцерин. всейдно пахне він чесно кажучи не дуже... Коли перестаратися то їдь стоїть страшна... все тре робити в міру. Але є один позитив дим лекго  розходиться і вивітрюється з залу.

DJ Power - досить хороші машинки , дуже часто продаю сам .Самі популярні моделі PT1200 та PT1500. Відношення ціна -якість дуже адекватна.

великий плюс , що DJ Power використовує електронні регулятори температури , на відміну від дешевих "китайців" тому тени в цьому бренді горять дуже рідко (вийняток була модель рт 900 як одна із перших та самих дешевих , і стояв механічний регулятор температури)

Оцет не найкращий варіант, в паспортах пишуть "розчин оцту з ДИСТИЛЬОВАНОЮ ВОДОЮ 50х50.При використанні лише оцту запах досить довго і важко "вивітрити з дим машинки"

Або ж є спецальна рідина для промивки дим машин якщо не помиляюсь 30 євриків -літра.

Дим рідина також є різна :

На хімічній основі - переваги дешева, довго тримається дим.Недоліки - сідає голос , має терпкий присмак та запах, дає суттєвий нагар в тені (не рекомендовано використовувати в машинках менше 1 кВт)

На водній основі -переваги майже без запаху та присмаку, фактично не осідає на горло, не залишає нагар.Недоліки: дорожчий орієнтовно на 7-10 $ швидше вивітрюється (більший розхід)

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти