Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Форматування флоппи диска
Форматування флоппи диска

Всім привіт!Купив на радіоринку 5 нових дискет, але я не можу їх відформатувати.Пише, що компютер не може завершити форматування!Підкажіть, будь-ласка, що робити?

Скоріш за все - вони браковані. Мав подібну ситуацію, купив (на радіоринку) цілу упаковку і викинув. При такій температурі, як була цього літа - їх просто викручує. Краще знайдіть в якомусь магазині і попробуйте ще раз форматнути. Ще варіант, попробуйте форматнути на ін. компютері.

Швидше за все до дисковода прийшло полярне пушне звірятко :( ...

Панове! Проблема "флопиків" стара, як світ.  У всі часи, купуючи їх пачку, доводилось зразу 2-3 штуки викидати. Останні ж незабаром теж виходили з ладу. Та цю проблему допоміг вирішити один мій друг. Якось він мені маленьку стару прогамку FFORMAT. Працює вона тільки в FAR manager. Цінна вона тим, що на дискеті "заглушає" пошкоджені кластери, інформація на них не йде і роботоспроможність флопика відновлюється. В свій час я таким чином відновів їх з пів-відра. Коли ж ця штка пише: "Этот диск не форматируется", - можна із спокійною душею його закинути.

http://absh.net.ru/files/folders/fformat/default.aspx

Але fformat невідомо, чи запуститься під Win95/98, не кажучи вже про XP/7. Також були проблеми з запуском на компах з тактовою частотою проца > 300 mHz.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти