Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Зламана одна клавіша КОРГ РА50?
Зламана одна клавіша КОРГ РА50?

Зламана клавіша при корпусі, хто б міг зробити......я чув що можна вставляти стальний дріт чи струну.....та ставити на клей....але такої процедури ще не виконував ....хто може це зробити за окрему плату........буду дуже вдячний

Зверніться краще в сервіс-центр компанії ATTrade (м. Київ), замовте нову (можливо мають б.у) клавішу, бо навіть якщо хтось приклеє її, то вам ніхто 100% гарантії не дасть, що це надовго. Тел. в сервіс-центр 0442392541.

До теми:хто мені скаже,яким чином клавіша закріплена?Там принцип "витягнув-вставив",чи треба що паяти?Дякую.

Річ в тому, що там однією клавішею не обійдеться. Якщо будете міняти, то зразу декілька штук. Вони прикручені шурупами і відкрутити їх дуже просто, паяльник там не потрібен. Октава складається (якщо помиляюсь виправте) з 3-ох частин. Розберіть корг і все зрозумієте. Незабудьте позначити (запамятати) шурупи, бо є коротші і довші. А також, коли будете прикручувати, не перетягніть їх.

Дякую,буду пробувати.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти