Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ще одна новинка: Korg PA600
Ще одна новинка: Korg PA600

Цікаво шо буде коштувати даний девайс в магазинах і ще також дуже цікаво як там в ньому буде з якістю збірки і де саме його будуть збирати , хто зможе відповісти на ці питання всім велике спасибі ,тобто дякую))))

Ящо якість збірки буде така ж як в Ра50,то...а ну його:-(.Дизайн чудовий,але як він буде ходити в музикантів,маю на увазі тих,які принаймні пів-весілля лабають наживо,а не тих,хто марші запускає з ноута(я вже мовчу про польки/вальси).

http://www.thomann.de/gb/korg_pro_pa_600.htm

Цікаво було б послухати коментарі власників ра600, або тих, хто мав можливість пограти на ньому.

у мене є такий корг, недавно купив, скажу зразу - супер інструмент за свої гроші, багато можливостей, хотів би виділити таку функцію як "сонг бук" там програмуєш на кожну пісню стиль звук і слова , і потім одним дотиком включаєш, наприклад є там список твій. ти вибираєш любу з пісень одним дотиком і зразу включається стиль і звук на яких ти цю пісню граєш, + слова зразу на екрані інструмента) стилі рідні досить класні і звуки теж суперові, до мінусів можу віднести клавіатуру, яка є досить "м'якою" як в ямахах, в роландах наприклад клавіатури набагато кращі, але я вже привик і до тої) також робота з мп3 суперова, і навіть мінусовки можна прив'язати до "сонг бук" таким чином музикант створює собі програму і повністю легко по ній грає. наприклад пару речей граєш наживо а потім по порядку йде мінусовка, яка теж одним дотиком запускається)) пісенника вже практично не треба)))

Загалом нічого нового. Зібрали фічі з дорожчих моделей ("сонг бук" з функцією "одного дотику" був у PA1х pro ще 10 років тому), зпоганили трохи звучання (бо не може звучати бюджетний самограй так як дорожчий інструмент) і отримуй НОВУ! модель.

повторюсь ще раз, як на СВОЮ ціну інструмент достойний))  моя думка)

ясно що це не профінструмент)) але як ви сказали тут. в ньому зібрані різні звуки і стилі з різних корговських інструментів, +є свої нові) думаю це не так і погано))

Бачив  у демо відео як музикант(молдаван чи румун) говорив про використання семплів. Можливо хтось зможе детальніше розказати про використання цієї "фічі"?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти