Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Reloop Amperor 5005
Reloop Amperor 5005

Сергію,я нікому ніяких колонок через цей сайт не продавав...та й не тільки через цей..бредиш,детка

Сам напевно бредиш детка. Ті свої омнітронки 12" що ти відправив на камянець. Чи ти пяний тоді був?

Не туди залізли хлопці. Для сварок відкрийте  розділ і там гавкайте собі.  Тут тема про Reloop Amperor 5005, який заслуговує на увагу. Лишній раз покупці переконуються. Супер-девайс. Правильно підмітив MIKOLA63 DEMENTSEVICH залишається ставити  поряд   дорогі !!!і  CROWN ,CARVER ,CREST, CHEVIN , CAMCO, CRAAFT і т.д. , і т.д. які коштують в 2 .3 рази дорожче і не така то велика різниця. У звучанні. Каже народ. А ціна... Reloop Amperor 5005 - супер підсилювач!!! за категорією ціна - якість. Теорему доведено. Звертайтесь. 0965126704. 

Reloop Amperor 5005 - супер підсилювач!!! за категорією ціна - якість. Теорему доведено. Звертайтесь. 0965126704. 

То ви їх продаєте, тому такий піар.))

Presto

 Не потрібно трактувати мною написане "прєвратно".   Та ні, різниця буде  велика.  Правда лише в тому ,що  не  всі її почують.Та і тут на форумі продавали багато достойних підсилювачів по ціні  "чуда" Reloop Amperor   .

А  думка ваша зрозуміла - за однакову суму краще вибрати 2 кг гі-на чим 100  грам ікри ... ну це питання смаку. А тому , що  "Каже народ" не вірте -пліткують.

Судячи по ціні 529-686 Euro: http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/1947534_-amperor-5005-reloop.html , то чогось визначного за ці гроші бути не може. Чергове бюджетне вирішення на дешевих комплектуючих.

Я вам скажу так, підсилювач працює, і працює чудово...  Я не з комерційної точки зору висловлююсь, а пишу як є. Коротше, він мене влаштовує повністю. Я думаю, що власники цих підсилювачів не повинні скаржитись...

Також зацікавив мене цей підсилювач, але дійсно про нього є мало інформації скоріше це просто китайська копія якогось Powersoft або ще чогось з дешевшими комплектуючими. Також може його відрізняти що у ньому може не бути стільки захистів як у відомих світових брендах. А коли говорити про ПаркАудіо то VX-900 в мене пропрацював 12 років без проблем. Але із заміною акустики поміняв його на Парк S2

Хлопці. Ніяка це не копія., Там не дешеві!!!!!, хороші комплектуючі., відмінний захист., тощо. Два роки роботи без жодної проблеми. Що, дати дясятки номерів тел. власників Reloop Amperor.   Дорогі Crowny горять, не пропрацювавши і року, а  тут ніяких проблем не було і не буде.  Перевірено !!!!! А тим, хто не знає, і пише і говорить всяку хрень, я і власники Reloop Amperor можуть тільки поспівчувати цим брутальним особам, такі як MIKOLA63 DEMENTSEVICH. Шановний користувач  MIKOLA63 DEMENTSEVICH. Власники Reloop Amperor можуть збунтуватись, а їх є чимало. Суперовий, незрівняний.  Reloop Amperor - Чистий, світлий, точний, потужний,  не розмазаний звук. Багато Кращий за інші бренди. Зокрема і Парк Аудіо.   Довідки за тел. 0965126704.  

Шановний користувач MIKOLA63 DEMENTSEVICH. Власники Reloop Amperor можуть збунтуватись, а їх є чимало.

 

Нє,нічого особистого,просто я уявив собі картину:власники Reloop Amperor йдуть з полум'ям люті в очах і підсилювачами в руках щоб стерти з лиця землі Миколу63 Дементсевича.Дякую за порцію позитиву!
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти