Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Midi файл в Adobe Audition 3.0
Midi файл в Adobe Audition 3.0

Підкажіть будь-ласка як відтворити міді файл в програмі Adobe Audition 3.0???

Ніяк.

Adobe Audition - профессиональный инструмент для работы с аудио-файлами, предназначенный для специалистов в области обработки аудио и видеопродукции. Adobe Audition предлагает неограниченные возможности микширования, редактирования, создания мастер-копий и обработки звуковых спецэффектов. Продукт совмещает гибкость технологического процесса с предельной простотой в использовании и позволяет создавать разнообразную аудио-продукцию высочайшего качества. Adobe Audition - это полноценная студия звукозаписи, оснащенная гибкими и простыми в использовании инструментами.

 

а за допомогою якої програми можна прослухати нормально міді файл?)

WinAmp

Windows Media Player

Adobe Audition 3 вже підтримує роботу з MIDI файлами. Єдине, що поки робить це трохи кострубато:

KNOWN ISSUES AND LIMITATIONS:
There are some known issues and limitations that you may wish to keep in mind when using the MIDI
Sequencer.  Importing MIDI files into a sequencer will discard any tracks over 16 – the track limit of the
sequencer.  As it is often common practice to create blank tracks with author information, you may wish
to strip these tracks out in another application in order to ensure you import the majority of the MIDI
file.  

..............................................................
 

Крім того, ще треба налаштувати джерело звуків, якими будете мідяшку слухати: зовнішній синтезатор чи ВСТ.

А чому саме Адобом хоч відкривати міді ?  По-моєму, є якийсь плеєр, вішаєш туди звуки гіпесоніка, і міді відтворюється звуками цього VST

А чому саме Адобом хоч відкривати міді ?  По-моєму, є якийсь плеєр, вішаєш туди звуки гіпесоніка, і міді відтворюється звуками цього VST

ну не знаю...я просто поки що в Адобі найкраще розбираюся)))

одним словом...я попробував через windows media player..нічо так...прослухати можна)))

Найпростіше відкривати і редагувати MIDI файли в FL Studio.

Добре звучить міді відкрите в кубейсі , звуками галіона.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти